مشاور املاک (ونکوور)

8,486

مشاوران املاک در ونکوور

مشاوراملاک ونکوور - محسن مبلغی

Coquitlam | Port Moody | West Vancouver | North Vancouver | Downtown Vancouver | Maple Ridge | Langley

کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان است که از نظر اقتصادی، سطح زندگی، حقوق شهروندی و رفاه اجتماعی در سطح مطلوبی قرار دارد. سالانه هزاران نفر با هدف کار، تحصیل و زندگی برای مهاجرت به کانادا داوطلب می‌شوند. ایرانیان زیادی در این کشور زندگی می‌کنند که اغلب در دو شهر ونکوور و تورنتو اقامت دارند. ایرانیان ساکن کانادا توانسته‌اند به عنوان یک جامعه موفق در این کشور جایگاه مطلوبی پیدا کنند. خرید خانه در ونکوور علاوه بر اینکه یک سرمایه گذاری طولانی مدت است، می‌تواند یک گام بزرگ برای عضو شدن در این جامعه باشد. اگر قصد خرید ملک در ونکوور را دارید توصیه می‌کنیم این مطلب را تا آخر دنبال کنید.

آشنایی با شهر ونکوور

ونکوور یک شهر زیبا و بسیار تمیز است که یکی از بندرگاه‌های مهم کانادا به شمار می‌آید. این شهر از نظر تقسیمات کشوری در استان بریتیش کلمبیا واقع شده و انگلیسی زبان رسمی آن است. در کشور کانادا دو زبان انگلیسی و فرانسه زبان‌های رسمی هستند و اگر به یکی از آن‌ها مسلط باشید به راحتی می‌توانید با سایر شهروندان ارتباط برقرار کنید.

این شهر دارای تنوع فرهنگی بالایی است و افراد از کشورهای مختلف با صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

سیستم آموزشی، درمانی و حمل و نقل این شهر بسیار پیشرفته است و کیفیت خدمات شهری ارائه شده در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد.

این شهر یکی از گرم‌ترین مناطق کانادا در فصول سرد سال است و از نظر آب‌وهوایی در سطح مطلوبی قرار دارد. رونق اقتصادی این شهر باعث شده موقعیت‌های شغلی مختلفی در دسترس باشند و همچنین سیستم مدیریت شهری همواره از سرمایه گذاران خارجی  استقبال می‌کند.

وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ونکوور

بسیاری از افراد که برای تفریح به ونکوور سفر می‌کنند، علاقه‌مند می‌شوند برای همیشه در آن زندگی کنند، بسیاری از مجله‌های مطرح جهان مثل اکونومیست بارهای این شهر را در زمره بهترین شهرها برای زندگی قرار داده اند.

از نظر اقتصادی به دلیل بندری بودن این شهر، سیستم راه آهن و قرار گرفتن در مسیر شاهراهی یکی از معتبرترین مراکز صنعتی کشور کانادا به شمار می‌آید.

شرکت‌های متعدد مرتبط با صنایع چوب، جنگل داری و معدنی در این شهر مستقر هستند، همچنین شرکت‌های بزرگ فرهنگی و فیلم‌سازی کانادا هم در ونکوور فعالیت دارند.

این شهر چند فرهنگی میزبان ادیان مختلف از مسیحی، مسلمان، یهودی، بی دین، هندو، سیک و بودایی است که هرکدام در انجام مراسم مذهبی خود آزاد هستند. این کشور به صورت فدرال اداره می‌شود و دارای نظام سیاسی دموکراتیک است. در حال حاضر تعداد زیادی از مهاجران موفق در نظام سیاسی، اقتصادی و فرهنگی این کشور نقش‌های کلیدی دارند.

کانادا نقش کلیدی مهاجران در توسعه اقتصادی و اجتماعی این کشور را باور دارد، به همین دلیل زمینه را برای فعالیت آزادانه مهاجران در ونکوور فراهم کرده است.

خرید خانه در ونکوور

خرید خانه در ونکوور یک گام بزرگ برای هر خانواده است و علاوه بر اینکه یک سرمایه گذاری بلند مدت به حساب می‌آید، می‌تواند به شما حس تعلق خاطر بیشتری به این شهر ایجاد کند. مشاور املاک ایرانی وظیفه راهنمایی شما برای یافتن خانه دلخواه‌تان را برعهده دارد و می‌تواند ضمن معرفی خانه‌های مختلفی که برای فروش موجود هستند به شما کمک کند بهترین را برای خود انتخاب کنید.

مشاوران املاک شغل حساس و پر مسئولیتی دارند به همین دلیل باید مراحل مختلفی را طی کنند تا اجازه کار در کشور کانادا را دریافت کنند. شما با کمک گرفتن از آن‌ها می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

مهاجران نقش کلیدی و اثر گذاری در چرخه مالی بازار املاک این کشور ایفا می‌کنند. انبوه آگهی‌های فروش و اجاره ملک همواره انتخاب را سخت می‌کنند، به ویژه برای آن‌ها که تازه به این کشور گام گذاشته‌اند و با قوانین آشنایی چندانی ندارند خرید خانه می‌تواند استرس زیادی داشته باشد.

توجه داشته باشید خرید ملک ضمانتی برای دریافت اقامت دائم این کشور نیست و اگر قصد دارید با خرید خانه اقامت کانادا را دریافت کنید باید بگوییم روش مناسبی را انتخاب نکرده‌اید.

بسیاری هنگام مراجعه به ونکوور از خود می‌پرسند خرید خانه برای آن‌ها به صرفه‌تر خواهد بود یا رهن و اجاره. برای اینکه پاسخ مناسبی به این سوال داده شود، لازم است موارد مختلفی را مد نظر قرار گیرد. اجاره خانه، هزینه و مسئولیت کمتری دارد و کمک می‌کند پول بیشتری ذخیره کنید. رهن یا اجاره ملک برای افراد تنوع طلب شاید گزینه بهتری باشد. در نقطه مقابل خرید خانه یک سرمایه گذاری طولانی مدت است، با خرید یک خانه لازم نیست هر سال به دنبال محل اقامت جدید بگردید و هزینه حمل و نقل و جابه‌جایی حذف می‌شود. داشتن یک خانه حس تعلق خاطر بیشتری به ونکوور ایجاد می‌کند و کمک می‌کند سریع‌تر با محیط هماهنگ شوید.

مدارک مورد نیاز برای خرید خانه در ونکوور

خرید خانه در ونکوور یک پروسه نسبتا پیچیده است که بدون دانش و آگاهی لازم نمی‌توانید آن را با موفقیت طی کنید. به همین دلیل کمک گرفتن از مشاور املاک ایرانی می‌تواند برای شما بهترین گزینه باشد.

قوانین به طور مرتب به روز می‌شود و مشورت با یک کارشناس حقوقی یا متخصص امور املاک قبل از خرید خانه یک ضرورت است.

قبل از هر چیز لازم است تمام مراحل خرید خانه به صورت قانونی و دقیق انجام شود که از به وجود آمدن مشکلات احتمالی آتی پیشگیری شود.

برای خرید خانه لازم است کارت شناسایی عکس دار، پاسپورت یا ویزای معتبر و گواهی نامه پرداخت هزینه‌ها را در اختیار داشته باشید.

خرید خانه در ونکوور معمولا 60 تا 90 روز به طول می‌انجامد و اگر قصد خرید خانه از طریق وام را داشته باشید این پروسه طولانی‌تر هم می‌شود. برخلاف ایران که گرفتن وام در آن تنها از طریق بانک امکان پذیر است در کانادا امکانات متنوعی برای دریافت وام وجود دارد. شهروندانی که اقامت کانادا را داشته باشند می‌توانند برای دریافت وام اقدام کنند.

هزینه‌های خرید و اجازه ملک در ونکوور

هزینه خرید و اجاره خانه در ونکوور متغیر است و به عوامل مختلفی مثل محله، امکانات خانه، مصالح بکار رفته در بنا، نوساز بودن و شرایط فروشنده بستگی دارد. در بسیاری مواقع قیمت یک خانه به دلیل نیاز فوری فروشنده کمتر از متوسط قیمت ملک در یک منطقه است. برخی از ساختمان‌ها هم هستند که پس از نوسازی با قیمت‌هایی بیشتر از سطح قیمت متوسط یک محله به فروش می‌رسند. هنر مشاور املاک است که موارد بهتر را به شما معرفی کند.

هزینه متوسط خرید خانه در شهر ونکوور چیزی بیش از 800 هزار دلار است که گاهی در برخی مناطق به بیش از چند میلیون دلار کانادایی هم می‌رسد. قیمت ملک در ونکوور در مقایسه سایر شهرهای کانادا حتی تورنتو کمی بیشتر است.

هزینه اجاره در ونکوور چیزی حدود 800 تا 2500 دلار کانادا است که ممکن است این مبلغ بسته به نوع ملک و امکاناتی که دارد تا 4500 دلار هم افزایش پیدا کند.

برای اجاره گزینه‌های مختلفی مثل اجاره کوتاه مدت یا رهن پیش روی شما قرار دارد که بسته به شرایط مالی و مدت زمانی که قصد اقامت در این شهر را دارید می‌توانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

مشاور املاک ونکوور

راه‌های مختلفی برای پیدا کردن ملک مناسب در ونکوور وجود دارد، شما از طریق جستجو در اینترنت، توجه به علائم فروش و آگاهی‌های تبلیغاتی می‌توانید ملک دلخواه خود را پیدا کنید. از آنجا که خرید خانه یک گام بزرگ است و هزینه‌ای که برای خرید خانه می‌پردازید ممکن است معادل تمام پس انداز شما باشد، کمک گرفتن از مشاور املاک ایرانی در ونکوور می‌تواند برای شما بهترین گزینه باشد.

انجمن املاک و مستغلات کانادا هر ماه گزارش‌های دقیقی در مورد خانه‌های فروش یا اجاره رفته را منتشر می‌کند و کارشناسان برای اینکه بتوانند در زمینه مشاوره املاک فعالیت کنند باید مجوزهای لازم را دریافت کنند به همین جهت شما با خیال آسوده می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید.

مشاوران املاک ایرانی که خوشبختانه تعدادشان کم هم نیست علاوه بر مزیت هم‌زبانی با نیازهای فرهنگی شما آشنایی بیشتری دارند و می‌توانند مواردی را به شما معرفی کنند که بتواند نیاز شما را به صورت کامل برآورده کند.

راهکارهای انتخاب بهترین مشاور املاک ایرانی در ونکوور

بهترین راهکار برای انتخاب بهترین مشاور املاک ایرانی در ونکوور این است که به فرد و شیوه ارتباط گیری او دقت کنید. بعد از آن به میزان پیگیری او و اینکه چقدر برای معرفی بهترین موارد به شما تلاش می‌کند توجه کنید.

معمولا بهترین مشاوران املاک ایرانی از حسن شهرت خوبی برخوردار هستند و ساکنان محلی آن‌ها را به یکدیگر معرفی می‌کنند. مدت زمانی که طول می‌کشد خانه دلخواه خود را انتخاب کنید هم، بستگی مستقیم به انتخاب مشاور املاک شما دارد.

معمولا سامانه جامع املاک کانادا روی هر ملک قیمتی می‌گذارد یک مشاور خوب می‌تواند خانه را با بهترین قیمت برای شما خریداری کند.

تجربه در انتخاب بهترین مشاور نقش بسیار کلیدی دارد اما قطعا همه چیز نیست، گاهی یک جوان با انگیزه می‌تواند برای شما گزینه بهتری باشد.

مشاور خوب شخصی سخت‌کوش و با انگیزه بالا است که می‌داند شما هنگام خرید خانه به یک مشاور و همراه نیاز دارید و سعی می‌کند در مسیر یافتن خانه دلخواه‌تان شما را همراهی کند.

بهترین محله‌های ونکوور برای زندگی

ونکوور به عنوان یک شهر بزرگ و قطب اقتصادی کانادا دارای محله‌های مختلفی است که هر کدام برای خود نقاط ضعف و قوتی دارند. در اینجا برخی از معروف‌ترین محله‌های این شهر را به شما معرفی می‌کنیم.

مرکز شهر ونکوور

این محله بسیار پررونق و شلوغ است که علاوه بر کاربرد تجاری ساکنان زیادی را هم در خود جای داده است. قیمت مسکن در همه جای مرکز شهر یکسان نیست برخی محله‌ها به دلیل امنیت بالا و زیبایی، خانه‌های گران‌تری نسبت به سایر بخش‌های مرکزی دارند.

Yaletown

یکی از محله‌های بسیار معروف و گران قیمت ونکوور است که با بودجه محدود پیدا کردن خانه در آن خیلی سخت است. بسیاری دوست دارند در این محله ساکن شوند و به همین دلیل قیمت خرید و اجاره ملک در آن بسیار بالاتر از بخش‌های دیگر است. یکی از خوبی‌های این منطقه دسترسی سریع به نقاط دیگر شهر و در اختیار داشتن امکانات رفاهی کامل است.

یک از محله‌های خوشنام با قیمت مناسب است که تنوع زیادی برای زندگی دارد. فاصله این محله با اقیانوس بسیار کم است و به همین دلیل شما به راحتی از آنجا می‌توانید تا ساحل بروید. نزدیکی به مراکز تجاری باعث شده بسیاری از صاحبان مشاغل و کارآفرینان در این منطقه ساکن شوند و آن را به یک محل مناسب برای زندگی خانواده‌ها تبدیل کنند.

North Vancouver

یکی از محله‌های محبوب ایرانیان است که در آن خیلی از افرادی که به تازگی به کانادا آمده‌اند زندگی می‌کنند. خانواده‌های زیادی به دلیل ارزان‌تر بودن قیمت خانه در این محله زندگی می‌کنند.

امکانات رفاهی مثل اسنوبور و دوچرخه سواری و نزدیکی به کوه‌ها باعث شده این محله برای زندگی جای مناسبی باشد.

 West Vancouver

این محله خوش ساخت با طراحی زیبا یکی از مناطقی است که ایرانی‌های زیادی در آن زندگی می‌کنند. برخی از مناطق این منطقه استفاده توریستی دارند اما اگر خوب بگردید، مناطق مسکونی خوبی پیدا می‌کنید که صدای فارسی صحبت کردن ایرانیان در آن طنین انداز می‌شود.

 نورث ونکوور، وست ونکوور و ترای سیتیز محله‌هایی است که در شهر بزرگ ونکوور میزبان بیشترین جمعیت ایرانیان است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.