مشاور املاک (تورنتو)

7,708
مشاوراملاک تورنتو - ندا صفدر
 | Mississauga | Brampton | Newmarket | North York | Aurora | Toronto | Barrie area |

کانادا کشوری مهاجرپذیر بوده و سرمایه و نیروی انسانی مهاجرین در این کشور اهمیت زیادی دارد. امکان رشد و پیشرفت در این کشور برای همه وجود دارد و اغلب مهاجرین با تلاش و پشتکار توانسته‌اند به موفقیت‌های چشم‌گیری برسند. پرجمعیت‌ترین شهر کانادا تورنتو است اغلب ایرانیانی که به کانادا مهاجرت می‌کنند این شهر را برای سکونت انتخاب می‌کنند. این شهر به داشتن امنیت زیاد و کیفیت زندگی عالی و همچنین اقتصاد فعال و پویا شهرت دارد و یکی از مراکز مهاجراتی محبوب بین ایرانیان است. بسیاری از ایرانیان مهاجر در این شهر صاحب ملک هستند و به فعالیت و تحصیل مشغول هستند.

تورنتو مرکز استان انتاریو بوده و شهری است که اغلب سلیقه‌ها را پوشش می‌دهد. شما چه گردشگر باشید و برای سفری تفریحی به تورنتو رفته باشید و چه قصد سکونت دائم داشته باشید، تورنتو چیزی برای ارائه به شما دارد. تنوع فرهنگی و اعتقادی باعث شده است جشنواره‌ها و فعالیت‌های مختلفی در این شهر برگزار شود.

این شهر پایتخت اقتصادی کانادا به‌شمار می‌آيد و اگر دنبال تجربه‌های تازه هستید، این شهر مقصد مناسبی برای شما است. ایرانیان ساکن کانادا اغلب دو تابعیتی هستند و به‌عنوان شهروندان ایرانی کانادایی در آنجا زندگی و فعالیت می‌کنند. در ادامه بیشتر دربارة تورنتو صحبت خواهیم کرد.

مشاور املاک تورنتو

مشاوراملاک تورنتو - بروک ترتیبی

Toronto | North York | Thorn Hill | Richmond hill | Aurora | Newmarket

خرید خانه در خارج از کشور همواره با استرس‌هایی روبرو است. به‌ویژه اگر هیچ آشنایی از شرایط زندگی و قوانین شهر مدنظرتان نداشته باشید. اطلاع از شرایط حقوقی مانند بدهی نداشتن ملک، شرایط وام، مالکیت و نکاتی از این قبیل قبل از انعقاد قرارداد الزامی است. بی‌توجهی به تمامی این نکات می‌تواند جریمه‌های سنگینی را برای شما در پی داشته باشد.

همچنین از آ‌ن‌جایی که خرید خانه در حالت کلی یک سرمایه‌گذاری بلند مدت محسوب می‌شود؛ پس مهم است که از طرح‌های توسعة شهری و برنامه‌های شهرداری برای رشد اقتصادی آن منطقه مطلع باشید. همچنین بازار مسکن در کانادا بسیار رقابتی است و در اغلب مواقع عرضه از تقاضا بیشتر است.

در چنین شرایطی استفاده از خدمات آژانس‌‌های املاکی راه‌حلی مطمئن برای حفظ سرمایه شما است. مشاور املاک با شناخت دقیق منطقه و نیز دسترسی به اطلاعات ملک می‌تواند در خرید خانه به شما کمک شایانی کند و آن را به یکی از لذت‌بخش‌ترین خاطرات زندگی‌تان تبدیل کند.

اهمیت کار با آژانس املاک ایرانی در تورنتو

همانطور که گفتیم برای اینکه بعدها با مشکلات حقوقی درگیر نشوید و از طرفی سرمایة خود را با کاهش قیمت ملک از دست ندهید لازم است که از خدمات کارگزاران ملک استفاده کنید. بدیهی است که همکاری با مشاورین املاک ایرانی در تورنتو می‌تواند نتایج بهتری در پی داشته باشید و این کارگزاران ملک با پیشنهاد گزینه‌های مناسب‌تر به شما در انتخاب بهتر و سریع‌تر کمک کند. در ادامه مزیت‌های همکاری با مشاورین املاک ایرانی را برمی‌شمریم:

1. درک فرهنگی

مشاور املاک ایرانی نیازها و ترجیحات منحصربه‌فرد ایرانیان را درک کرده و می‌تواند مناسب‌ترین املاک را با توجه به روحیات شما پیشنهاد دهد. همچنین مشاور املاک ایرانی محله‌‌هایی که جامعه ایرانیان در آن حضور دارند را بهتر می‌شناسند و چنانچه قصد دارید در محله‌هایی که اجتماع و همچنین امکاناتی ایرانی دارند زندگی کنید، مشاورین املاک ایرانی بهترین راهنما برای شما هستند.

2. تسلط به هر دو زبان ایرانی و انگلیسی

زبان رسمی کانادا فرانسوی و انگلیسی و چنانچه به هر یک از این دو زبان تسلط داشته باشید،‌ می‌توانید به‌راحتی با ساکنان آن‌جا ارتباط برقرار کنید. اما در غیر این‌صورت برای انتقال منظور و خواسته‌های خود با چالش‌های جدی روبرو خواهید بود. مشاورین املاک ایرانی با تسلط به زبان فارسی و انگلیسی می‌توانند راه‌حلی عالی برای این مشکل باشند. علاوه بر ایجاد ارتباط کلامی راحت و شفاف با شما، قادر هستند با صاحب ملک و فروشنده و دیگر افراد مرتبط نیز با صراحت صحبت کرده و مانعی از این بابت وجون نخواهد داشت.

3. تخصص در بازار املاک و مستغلات

مشاور املاک ایرانی با آگاهی کاملی که از بازار ملک و مستغلات منطقه دارد و همچنین باتوجه به اطلاعاتی که شما از خواسته و میزان بودجه‌تان در اختیار آن‌ها قرار می‌دهید و با تطبیق این دو موضوع با هم بهترین و مناسب‌ترین ملک‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهند.

4. شبکه‌های ارتباطی و اطلاعاتی گسترده

مشاورین املاک ایرانی در تورنتو به‌واسطة سال‌ها فعالیت در بازار املاک این شهر و همکاری با افراد مرتبط هم به اطلاعات گسترده‌ای در این زمینه دسترسی دارند و هم با افراد زیادی در این زمینه آشنایی دارند و می‌توانند در صورت نیاز به آن‌ها وصل شده و روند کار را تسرع ببخشند. وکلا، دلالان وام مسکن، مالکان،‌ خریداران و فروشندگان،‌ بازرسان از جمله کسانی هستند که ممکن است در روند خرید ملک به آن‌ها نیاز پیدا کنید.

آشنایی با شهر تورنتو

تورنتو بزرگ‌ترین شهر کانادا و مرکز استان اتناریو است. این شهر دارای تاریخی غنی و فرهنگ‌های متنوع است. که همه در کنار هم در صلح و آرامش زندگی می‌کنند. از لحاظ سیستم آموزشی تورنتو شهری پیشرفته بوده و مرکز اصلی آموزش عالی در کانادا محسوب می‌شود. طیف متنوعی از دانشگاه‌ها و کالج‌ها در این شهر وجود دارد که دانشجویان زیادی را از سراسر جهان جذب می‌کند. دانشجویانی که به دنبال آموزشی با کیفیت زیاد هستند و همچنین تحصیل در محیطی فعال و چند فرهنگی را تریجیح می‌دهند، با تحصیل در دانشگاه‌های تورنتو می‌توانند به خواستة خود برسند.

از طرفی امنیت زیادی بر شهر تورنتو حاکم است و این شهر را به مکانی امن و راحت برای زندگی تبدیل کرده است. اقتصاد پویا و رو به رشد این شهر به شما کمک می‌کند به‌راحتی کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید و بتوانید با تلاش به موفقیت دست بیابید.

سیستم حمل‌ونقل عمومی در تورنتو بسیار پیشرفته است و مردم در اغلب شرایط ترجیح می‌دهند برای رفت‌وآمد خود از وسایل حمل‌ونقل‌ عمومی استفاده کنند. سیستم حمل‌ونقل تورنتو شامل مترو، اتوبوس، تراموا و قطار است.

خرید، فروش و اجاره خانه در تورنتو

اگر قصد خرید یا اجاره ملک در تورنتو را دارید بهتر است با مشاور املاک ایرانی مشورت کنید. زیرا اطلاع از قوانین و شرایط قبل از هر اقدامی ضروری است و بی‌توجهی به آن ممکن است برای شما مشکلات حقوقی جدی را پیش بیاورد.

در وهلة اول برای خرید خانه در تورنتو به مدارکی مانند کارت شناسایی عکس‌دار،‌ پاسپورت یا ویزای معتبر و گواهی‌نامة پرداخت هزینه‌ها نیاز دارید. از طرفی اگر از قبل ساکن کانادا نیستید و برای اولین به این کشور مهاجرت می‌کنید لازم است هنگام خرید ملک در ابتدا 35 درصد قیمت خانه را پرداخت کنید. همچنین پرداخت مالیات 15 درصدی خرید ملک از کارهای ضروری است که باید انجام شود.

قیمت ملک در تورنتو ثابت نیست و باتوجه به مصالح به‌کار رفته در ملک،‌ نوساز بودن و سال ساخت آن، موقعیت ملک، محله و امکانات آن در قیمت نهایی خانه اثرگذار هستند. برای استعلام دقیق بهتر است با مشاورین املاک ایرانی در تورنتو ارتباط داشته باشید.

زندگی در شهر تورنتو

تورنتو در ساحل شمال‌غربی دریاچه انتاریو قرار دارد. این شهر دارای فرهنگی متنوع بوده و همه ساکنین با احترام به تمامی‌ فرهنگ‌ها و نگرش‌ها در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند. از طرفی در کانادا به اهمیت فعالیت مهاجرین و نقش آن در توسعه شهر و کشور واقف هستند و شما می‌توانید آزادانه در تورنتو به فعالیت بپردازید و مانعی از بابت مهاجر بودن ندارید. البته زندگی در شهر تورنتو مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه چند ویژگی‌ بارز این شهر را ذکر می‌کنیم:

1. تنوع فرهنگی و سرگرمی

تورنتو شهری با هنرهای پررونق و سرگرمی‌های متنوع است. همچنین در این شهر جشنوارة بین‌المللی فیلم تورنتو نیز برگزار می‌شود و توجه به فیلم‌سازان،‌ بازیگران و علاقه‌مندان به سینما و فیلم را به این شهر جلب می‌کند. از طرفی جشنواره‌های موسیقی و کنسرت‌های متعددی نیز در تورنتو برگزار می‌شود. از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به هفته موسیقی کانادا و جشنواره جاز تورنتو اشاره کرد.

2. غذا و نوشیدنی

تورنتو بهشت عاشقان غذا است. باتوجه به ویژگی چندفرهنگی در تورنتو هر نوع غذایی یافت می‌شود؛ از فروشندگان غذای خیابانی گرفته تا رستوران‌هایی با غذاهایی عالی و متنوع. در تورنتو شما با ترکیب متنوعی از غذاهای ملیت‌های مختلف مانند ایتالیایی،‌ هندی،‌ چینی، ژاپنی و سایر کشورها روبرو هستید. اگر به این شهر بروید می‌توانید در بازار سنت لارنس، بازار کنزینگتون و محله چینی‌ها طیف وسیعی از غذاهای خوشمزه و عالی را بیابید.

3. نوآوری و خلاقیت

تورنتو پایتخت اقتصادی کانادا است. باتوجه به این ويژگی می‌توان به اقتصاد پررونق و محیط کسب‌وکار فعال و پویای آن پی برد. در این شهر می‌توانید به‌راحتی حرفه و شغل خود را راه‌اندازی کنید و با توجه به فضای روبه‌رشدی که دارد به‌زودی در مسیر توسعه و پیشرفت قرار بگیرید. تورنتو دارای محیطی اقتصادی نوآورانه و خلاقانه است.

4. فعالیت در محیط باز

اگر به فعالیت در محیط‌های باز علاقه‌مند هستید تورنتو مکانی عالی برای شما است. پارک‌ها،‌ مسیرهای پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری و شنا از جمله فعالیت‌هایی هستند که می‌توانید در این شهر انجام دهید. علاوه بر سواحل متعدد و فضای باز سرسبز این شهر دارای 150 پارک است که مکانی عالی برای تفریح و فعالیت محسوب می‌شوند.

5. جاذبه‌ها و فعالیت‌ها

اسکله شهر تورنتو از جاذبه‌های این شهر بوده که گردشگران زیادی را به خود جلب می‌کند. همچنین قایق‌سواری، بازدید از موزه‌ها،‌ گالری‌ها،‌ مؤسسات فرهنگی از جمله جاذبه‌های این شهر هستند. همچنین در این شهر از انواع فعالیت‌های شبانه مانند بارها و کلوب‌ها و جشنواره‌های موسیقی برخوردار هستید.

بهترین منطقه‌ها برای زندگی در تورنتو

تورنتو شهری چندفرهنگی و با آداب و رسوم متنوع است. برای زندگی در این شهر 140 محله برای انتخاب وجود دارد. چه به دنبال خانه‌ای در حومه‌ای آرام و مناسب برای خانواده باشید و چه محله‌ای شهری شیک با صحنه‌های زندگی شبانه و پرجنب‌و‌جوش بخواهید، تورنتو چیزی برای ارائه به شما دارد. در ادامة این مقاله برخی از بهترین محله‌های تورنتو را بررسی کرده تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه هنگام خرید خانه کمک کنیم:

  • The Annex: آنکس در مرکز شهر تورنتو واقع شده است و محله‌ای فعال و به‌روز است. در این محله با ترکیبی از خانه های ویکتوریایی تاریخی و کاندوهای مدرن مواجه خواهید شد. همچنین این منطقه به‌خاطر زندگی شبانه پرجنب‌وجوشی که دارد و نیز با بارها، رستوران‌ها و گزینه‌های سرگرمی متعدد شناخته شده است.
  •  :Leslieville لسلیویل محله‌ای محبوب در انتهای شرقی تورنتو است. این منطقه دارای بوتیک‌ها، کافه‌ها و رستوران‌های شیک است و خرید و تفریح لذت‌بخشی را برای شما به ارمغان می‌آورد. همچنین خیابان‌های زیبای درخت‌کاری‌شده و خانه‌های تاریخی ویکتوریایی‌اش از دیگر مشخصه‌های این محله است.
  • The Beaches: سواحل محله‌ای زیبا است که در انتهای شرقی تورنتو واقع شده است و دارای چشم‌اندازهای زیبای کنار آب و سواحل شنی زیبایی است. این منطقه حس زندگی در شهری کوچک را به شما القا می‌کند و دارای بوتیک‌ها، کافه‌ها و رستوران‌های متعددی است.
  • Forest Hill: فرست‌هیل محله‌ای معتبر در قلب تورنتو بوده و شهرت این منطقه به‌دلیل خانه‌های مجلل، مدارس عالی و نزدیکی به برخی از بهترین مراکز خرید و غذاخوری‌های شهر است.
  • High Park: های‌پارک در انتهای غربی تورنتو واقع شده است و زیبایی خاصی دارد. این محله به دلیل داشتن پارک وسیع و زیبایی طبیعی‌اش معروف است. همچنین در های‌پارک ترکیبی از خانه‌های تاریخی و آپارتمان‌های مدرن و نیز رستوران‌ها، کافه‌ها، و فروشگاه‌های متعدد وجود دارد.
  • North York: نورث‌یورک محله‌ای متنوع و چندفرهنگی است که در قسمت شمالی تورنتو واقع شده است. مدارس عالی، پارک‌ها، امکانات تفریحی و همچنین دسترسی راحت به سیستم حمل‌و‌نقل عمومی از جمله ویژگی‌های بارز این منطقه است.
  • Liberty Village: لیبرتی‌ویلج محله‌ای شیک واقع در انتهای غربی تورنتو است. این منطقه دارای معماری صنعتی و زندگی شبانة فعال و پرجنب‌وجوش است. همچنین در لیبرتی‌ویلج کافه‌ها، بارها و رستوران‌های متعددی وجود دارد و دسترسی به وسایل حمل‌ونقل عمومی بسیار راحت است.

خرید ملک و سرمایه‌گذاری سودآور با راهنمایی مشاور املاک ایرانی معتبر

تورنتو شهری با امکانات آموزشی و رفاهی عالی است و از سیستم‌ حمل‌ونقل عمومی مطلوبی بهره‌می‌برد. تنوع فرهنگی و غذایی و همچنین وجود فعالیت‌های متنوع زندگی در این شهر را لذت‌بخش کرده است. تورنتو شهری شلوغ است و فرصت‌های متنوع و بی‌پایانی برای سرگرمی دارد. اگر قصد دارید در این شهر ملک بخرید بهتر است برای اطمینان از صحت معامله و نداشتن بدهی و بررسی سایر شرایط حقوقی  با کارگزارن ملک ایرانی مشورت کنید. بهره‌مندی از خدمات مشاور املاک ایرانی در تورنتو باعث می‌شود بتوانید بهتر شرایط و خواسته‌های خود را منتقل کرده و با توجه به بودجه‌ای که دارید مناسب‌ترین ملک را انتخاب کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.