مشاور املاک (مونترال)

9,810

مشاور املاک مونترال

مشاور املاک مونترال - آرش شکور

شرایط مطلوب و کیفیت زیاد زندگی در کانادا سالانه هزاران نفر را به این کشور جذب می‌کند. اقتصاد پیشرفته و رو به رشد، تنوع فرهنگی، رعایت حقوق شهروندی و امکانات عالی رفاهی که دارد از دلایل مهاجرت بسیاری از افراد به کانادا است. از دیگر امتیازهای ویژة زندگی در این کشور می‌توان امکان تحصیل رایگان دانش‌آموزان اشاره کرد. در کانادا فرزندان شما می‌توانند به‌طور رایگان از سیستم آموزشی عالی این کشور بهره‌مند شده و به تحصیل بپردازند.

یکی از شهرهای کانادا که ایرانیان زیادی در آن به کار و زندگی مشغول هستند، شهر مونترال است. مونترال در استان کبک واقع شده و مکانی عالی برای زندگی است. تفاوتی ندارد هدف شما از مهاجرت چیست. فرقی نمی‌کند برای پیشرفت اقتصادی و کسب‌وکار به آن‌جا مهاجرت کرده‌اید یا هدف شما زندگی آرام و تحصیلات باشد، در هر صورت با خرید ملک در مونترال می‌توانید یک سرمایه‌گذاری بلندمدت عالی را نیز تجربه کنید.

اگر قصد مهاجرت به این شهر زیبا را دارید و می‌خواهید با ویژگی‌های این شهر و محلات آن آشنا شوید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

مشاور املاک ایرانی مونترال

شما با داشتن ویزای کانادا می‌توانید در این کشور ملک بخرید. اما توجه داشته باشید که خرید ملک به‌معنای مجوز اقامت دائم نیست. برای سکونت دائم باید مسیر مهاجرت را طی کنید. در هر صورت خرید ملک در شهر مونترال می‌تواند یک سرمایه‌گذاری عالی و بلند مدت باشد. اگر با آشنایی کامل از بازار ملک و املاک و ارزش هر منطقه و نیز با آگاهی دقیق از مسائل حقوقی برای خرید ملک اقدام کنید، می‌توانید معامله‌ای سودآور داشته باشید. طبیعتاً این موضوع برای افرادی که هیچ آشنایی با بازار خرید و فروش ملک ندارند می‌تواند تا حد زیادی چالش برانگیز و ریسک‌پذیر باشد.

در چنین شرایطی استفاده از خدمات مشاورین املاک در مونترال بهترین راه‌حل است. کارگزاران ملک با استفاده از تجربه‌ای که از معاملة‌ ملک دارند و نیز با داشتن اطلاعات از شرایط آن و مسائل قانونی می‌توانند نقطه قوت شما در معامله باشند و سرمایه‌گذاری پرمنفعتی را برای شما به ارمغان بیاورند.

اهمیت کار با آژانس املاک ایرانی در مونترال

همانطور که گفتیم استفاده از تخصص و تجربة‌ آژانس املاک در خرید و فروش خانه و املاک به‌ویژه‌ در خارج از کشور امری ضروری است. در شهر مونترال مشاورین املاک بومی زیادی وجود دارند که می‌توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. اما همکاری با مشاور املاک ایرانیان در مونترال امتیازها و نتایج عالی را در پی داشته باشد. در ادامه به بیان برخی از مزیت‌های همکاری با مشاور املاک ایرانی می‌پردازیم:

1. آشنایی با بازار محلی

کلید اصلی کار با مشاورین املاک ایرانی در مونترال آگاهی و دانش‌ آن‌ها از بازار محلی ملک است. تغییرات دائمی در ارزش ملک و کم و زیاد قیمت‌ها در بازار املاک و مستغلات یکی از دغدغه‌های خریداران ملک است و کار خرید و فروش ملک را پیچیده می‌کند. مشاورین املاک ایرانی می‌توانند با تسلط کامل به این بازار بهترین و مناسب‌ترین گزینه‌ها را به شما معرفی کنند.

2. آشنایی با جامعه ایرانیان

مونترال میزبان مهاجران ایرانی زیادی است. اگر قصد دارید در میان جامعة ایرانیان مهاجر زندگی کنید، مشاورین املاک ایرانی می‌توانند پل ارتباطی شما و سایر ایرانیان باشند. مکان مراکز فرهنگی و فروشگاه‌های ایرانیان از جمله اطلاعات ارزشمندی است که کارگزاران ملک ایرانیان در مونترال می‌توانند در اختیار شما قرار دهند.

3. تسلط به زبان فرانسه و انگلیسی

مشاورین املاک ایرانیان در مونترال به واسطة حضور و فعالیت چندین ساله در مونترال تسلط کافی و لازم را به زبان انگلیسی و فرانسوی دارند. بنابراین حتی اگر شما به این دو زبان تسلط نداشته باشید هم می‌توانید با همکاری مشاور املاک به‌راحتی با دیگران ارتباط برقرار کرده و مشکلی از لحاظ انتقال منظورتان نداشته باشید.

4. آگاهی از فرهنگ و آداب و رسوم

مونترال شهری با تنوع فرهنگی زیاد است. پیدا کردن خانه‌ای که با فرهنگ و انتظارات شما همخوانی داشته باشد کمی سخت به‌نظر می‌رسد. مشاورین املاک ایرانیان در مونترال با آگاهی از شرایط زندگی و فرهنگ هر محله می‌توانند بهترین املاک را در محله‌های متناسب با ترجیحات شما معرفی کنند.

آشنایی با شهر مونترال

مونترال شهری در شرق کانادا و در استان کبک است و ترکیبی بی‌نظیر از جذابیت‌های اروپایی و آمریکای شمالی مدرنیته است. در این شهر می‌توانید هم سنگ‌فرش‌های سنتی را ببینید و هم از تماشای آسمان‌خراش‌هایی که در مرکز شهر هستند لذت ببرید. وضعیت اقتصادی در مونترال در شرایط مطلوبی قرار دارد و می‌توانید با تلاش به موفقیت‌های چشم‌گیری دست بیابید. دسترسی به آب‌های آزاد باعث شده موقعیت‌های بی‌نظیری برای تجارت و کسب‌وکارهای بین‌المللی برای ساکنین این شهر ایجاد شود.

مونترال شهری دو زبانه است و مردم این شهر به دو زبان انگلیسی و فرانسوی صحبت می‌کنند. البته ناگفته نماند زبان رسمی مونترال فرانسوی است و پس از پاریس، دومین شهر بزرگ فرانسوی زبان جهان است. بیش از نیمی از جمعیت مونترال فرانسوی صحبت می‌کنند و برخی از مشاغل نیز فقط به زبان فرانسوی خدمات خود را ارائه می‌دهند.

امکانات ورزشی و رفاهی مونترال از دیگر ویژگی‌های بارز این شهر است. ناگفته نماند که مونترال یک‌بار میزبان مسابقات المپیک بوده است.

مونترال یکی از قطب‌های فرهنگی کانادا بوده و سالانه فعالیت‌های فرهنگی مختلفی در این شهر انجام می‌شود. محله چینی‌‌ها،‌ ایتالیایی‌ها و پرتغالی‌ها از محلات فعال با رویدادهای فرهنگی متنوع است و ایرانیان نیز بسیار سهم حائز اهمیتی در فعالیت‌ها و مدیریت شهر دارند. تدریس، مشاغل خدماتی، استارتاپ و تحصیل از عمده فعالیت‌های ایرانیان مهاجر در مونترال است. این شهر برای دانشجویان و خانواده‌های ایرانی بسیار مناسب است و اغلب آن‌ها در خانه‌های ویلایی محله‌های امن و تمیز به زندگی و فعالیت مشغول هستند.

از لحاظ آب‌وهوایی مونترال دارای چهار فصل متمایز است؛  اما در حالت کلی آب‌وهوای مرطوب قاره‌ای را تجربه می‌کند.

از طرفی مونترال مرکز نوآوری و خلاقیت است. با وجود دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی موفق در این شهر، مونترال به مرکزی برای تحقیقات پیشرفته در زمینه‌هایی مانند هوش مصنوعی، بیوتکنولوژی و هوافضا تبدیل شده است.

خرید، فروش و اجاره خانه در مونترال

یکی از مرجع‌های معتبر برای خرید ملک در مونترال مشاورین املاک ایرانیان هستند. با استفاده از دانش و تجربة این کارگزاران ملک می‌توانید مناسب‌ترین خانه را باتوجه به فرهنگ و خواسته‌های خود بیابید.

خرید خانه در مونترال می‌تواند سرمایه‌گذاری بلند مدت و سودآوری باشد، بنابراین توجه به جزیئات حقوقی و شرایط ملک امری لازم است که با همکاری مشاورین املاک می‌توانید این دغدغه را کم کنید.

باتوجه به شرایط ملک مانند موقعیت محله و شرایط بازسازی و مصالح به‌کار رفته، قیمت ملک در مونترال ثابت نیست و دائم در حال تغییر است. اما در حالت کلی متوسط هزینة اجاره خانه چیزی بین 1200 تا 2500 دلار کانادا است. اما برای خرید خانه باید مبلغی بین 500 تا 800 هزار دلار کانادا هزینه کنید. البته بدیهی است که خانه‌هایی با قیمت‌های کمتر نیز پیدا می‌شود که باتوجه به امکاناتی که دارند و موقعیت مکانی آن‌ها در وضعیت ضعیف‌تری هستند.

به‌هرحال برای استعلام دقیق قیمت و اطلاع از شرایط ملک در مونترال بهتر است با مشاورین املاک ایرانیان در مونترال ارتباط برقرار کنید.

زندگی در شهر مونترال

مونترال شهری زیبا در شرق کانادا است که محلی عالی برای زندگی خانوادگی است. این شهر اقتصادی قوی و محیطی امن دارد که آن‌ را به یکی از مقاصد مهاجرین از سراسر جهان تبدیل کرده است. در ادامه برخی از مزیت‌های زندگی در این شهر را ذکر می‌کنیم:

1. جاذبه‌های مونترال

در شهر مونترال جاذبه‌های زیادی برای گردشگران وجود دارد. کلیسای نوتردام یکی از خارق‌العاده‌ترین و خیره‌کننده‌ترین نمونه از معماری سبک گوتیک است. موزه هنرهای زیبای مونترال از دیگر مراکز هنری مونترال است که هنرهای کانادایی و بین‌المللی را به نمایش می‌گذارد. یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری در این شهر باغ‌ گیاه‌شناسی مونترال است که علاقمندان در این زمینه را حسابی سرذوق خواهد آورد.

2. تنوع فرهنگی

مونترال شهری چند فرهنگی است و مردمانی با آداب و رسوم متنوع در کنار هم با صلح و آرامش زندگی می‌کنند. به دلیل تنوع فرهنگی موجود در این شهر، جشنواره‌ها و رویدادهای مختلفی برگزار می‌شود و هر روز چیزی برای ارائه و سرگرمی دارد.

3. نوآوری و خلاقیت

این شهر مرکز نوآوری و خلاقیت است. در مونترال مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌های معتبر زیادی وجود دارد. از جمله دانشگاه‌های این شهر می‌توان به دانشگاه مک‌گیل، مونترال، کنکوردیا و ÉTS اشاره کرد.

4. مرکز علمی مونترال

مرکز علمی مونترال یکی از جاذبه‌های محبوب برای خانواده‌ها است. این مرکز دارای نمایشگاه‌های علم و فناوری بوده و بازدیدکنندگان می‌توانند دربارة فضا اطلاعات کسب کنند، بدن انسان را کاوش کنند و حتی سوار ترن هوایی مجازی شوند.

5. معماری

مونترال به‌دلیل معماری زیبایی که دارد شناخته شده است. استفاده از سبک‌های فرانسوی و بریتانیایی و ترکیب آن با رنگ مدرنیسم معماری بی‌نظیری را برای این شهر به‌وجود آورده است.

6. زندگی شبانه

مونترال در شب نیز فعال است و زندگی در آن جریان دارد. وجود بارها، کلوب ها و مکان‌های موسیقی فراوان باعث شده که حتی در شب‌ نیز سرگرم باشید. منطقه تفریحی اصلی شهر Quartier des Spectacles  است که سالن‌های تئاتر، سالن‌های کنسرت و کلوپ‌های رقص متعددی را در خود جای داده است.

بهترین منطقه‌ها برای زندگی در مونترال

مونترال محله‌های متنوع و زیبایی دارد. قیمت خانه و امکاناتی هر یک از این محله‌ها با هم متفاوت است و ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. در حومه شهر امکانات کمتری وجود دارد و بالطبع هزینه‌ها نیز کاهش یافته و در مرکز شهر با تجمع امکانات و خانه‌های شیک و بزرگتر قیمت‌های بیشتر را شاهد خواهید بود.

در حالت کلی در مونترال می‌توانید خانه‌های مختلف را در محله‌های گوناگون ببینید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید. در ادامه سه محله‌ از بهترین و شناخته‌شده‌ترین محلات مونترال را به شما معرفی می‌کنیم:

NDG

محله NDG یکی از مکان هایی است که ایرانیان زیادی در آن زندگی می‌کنند و هر روز می‌توانید با ایرانیان زیادی در این منطقه ملاقات کنید. بسیاری از مراکز فرهنگی، رستورا‌ن‌ها و مرکز خرید ایرانی در این محله قرار دارند و می‌توانید علاوه بر حفظ فرهنگ و آداب و رسوم خود، با ایرانیان نیز ارتباط برقرار کنید. همچنین امکانات رفاهی مطلوبی در این محله وجود دارد که زندگی راحتی را برای شما در پی دارد. از طرفی انگلیسی زبان رایج مردم NDG است و زبان فرانسوی رواج کمتری دارد. به‌نظر می‌رسد این یکی از مناطق عالی برای زندگی خانوادگی شما باشد.

قیمت ملک در این منطقه با میانگین هزینه‌ها در شهر مونترال برابری می‌کند. همچنین سیستم حمل‌ونقل عمومی در این محله به خوبی در دسترس است و مردم این منطقه می‌توانند به‌راحتی به سایر نقاط شهر رفت‌وآمد کنند.

Plateau and Mount Royal

پلاتیو و مونت رویال دو محله در حومة شهر مونترال هستند. با توجه به وجود امکانات عالی در این محلات و نیز دسترسی آسانی که به مرکز شهر دارند، قیمت‌ها مناسب بوده و گزینه مناسبی برای زندگی به‌شمار می‌رود.

در حالت کلی هزینة اجاره خانه در مونترال در مقایسه با سایر شهرهای کانادا ارزان‌تر است. با این‌وجود مقرون‌به‌صرفه‌ترین هزینه اجاره ملک در شهر مونترال نیز در این دو محله بوده و می‌توانید خانه‌هایی با قیمت‌های مناسب و امکانات عالی پیدا کنید.

باور اغلب مردم دربارة حومه شهر، داشتن محله‌های شلوغ و امکانات کم و نامطلوب است؛ اما لازم به ذکر است که امکانات رفاهی در کشور کانادا آنقدر زیاد هست که حومة‌ شهرهای آن از لحاظ امکانات تفاوت چشم‌گیری با مرکز شهر ندارند.

Côte Saint-Luc

کوت‌سن‌لوک شهری کوچک در مونترال است و نامی فرانسوی دارد. در این محله نیز اجتماعی از ایرانیان وجود دارد اما تعداد آن‌ها در مقایسه با محلة NDG کمتر است. این منطقه به مرکز شهر نزدیک بوده و از نظر قیمت خرید و اجارة ملک در حد متوسط است. امکانات رفاهی Côte Saint-Luc برای خانواده‌ها مناسب بوده و می‌توانند زندگی آرامی را بگذرانند. این محله مهاجرپذیر و با تنوع فرهنگی زیاد است.

سیستم حمل‌ونقل عمومی نیز در این منطقه نیز وضعیت مطلوبی دارد و اغلب ساکنین به جای خودروهای شخصی از وسیله نقلیه عمومی برای عبورومرور استفاده می‌کنند.

خرید ملک و سرمایه‌گذاری سودآور با راهنمایی مشاور املاک ایرانی معتبر

برای خرید ملک در مونترال بهتر است با آژانس‌های املاک مشورت کنید. از آن‌جایی که خرید خانه در مونترال می‌تواند سرمایه‌گذاری بلندمدتی محسوب شود، تجربه و تخصص مشاورین املاک می‌تواند به شما برای تصمیم‌گیری بهتر کمک شایانی کند. این کارگزارن ملک با دانش و آگاهی از شرایط حقوقی و قانونی و نیز وضعیت ملک و مستغلات در منطقه دارند،‌ می‌توانند متناسب با انتظارات و فرهنگ و رسوم شما و نیز با تطابق آن‌ با شرایط و امکانات زندگی در محلات مختلف مونترال مناسب‌ترین ملک‌ها را به شما معرفی کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.