مشاور املاک (لانگ بیچ)

5,414

خرید خانه یکی از تصمیم‌های مهم زندگی به‌ویژه برای مهاجران است. چه تجربه خریدوفروش ملک در امریکا را داشته باشید، چه تازه شروع به تحقیق درباره نکات خرید خانه در آمریکا و بررسی خانه‌ها کرده باشید نیاز به مشاور املاک و راهنمای خرید دارید. در این مقاله راه‌های خریدوفروش ملک در لانگ بیچ و ویژگی‌های مهم این شهر را بررسی می‌کنیم.

پس اگر آماده اجاره یا خرید ملک در لانگ بیچ با قیمت مناسب هستید، اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید با ما همراه باشید.

مشاور املاک لانگ بیچ

فرایند جستجو و بررسی گزینه‌های مختلف قسمت جالب و سرگرم‌کننده خرید خانه است. با بازدید از خانه‌ها و مقایسه آن‌ها با یکدیگر، و با توجه به شرایط مالی خود می‌توانید به انتخاب بهتری برسید. توجه داشته باشید که بدون دانش و آگاهی وارد معاملات مسکن شدن کار اشتباهی است، ازاین‌رو با کمک مشاورین املاک، ضمن اینکه آگاهانه وارد معامله می‌شوید، از امکانات بالقوه‌ای که در مسیر خرید وجود دارد بهره‌مند خواهید شد، و با هزینه‌های کمتری می‌توانید در لانگ بیچ اقدام به خرید خانه کنید.

با ارائه پیشنهادهای مختلف و متناسب با بودجه شما، مشاورین املاک در لانگ بیچ به شما کمک می‌کنند تا درباره معاملات مسکن، شرایط قرارداد، تسهیلات بانکی، عوارض و مالیات و هرآنچه در مسیر خرید خانه به آن نیاز دارید، اطلاعات بیشتری کسب کرده و معامله بهتری داشته باشید.

آشنایی با شهر لانگ بیچ

لانگ بیچ (Long Beach) یکی از شهرهای لس‌آنجلس در جنوب کالیفرنیا در ایالات متحده است که در حاشیه ساحل اقیانوس آرام واقع شده است. این شهر یکی از نواحی بزرگ لس‌آنجلس است.

لانگ بیچ یک شهر چارتر است که به‌عنوان یک شهر دروازه‌ای (Gateway Cities؛ محل ورود مهاجران) در لس‌آنجلس واقع شده است. این شهر چهل و دومین شهر پرجمعیت ایالات متحده است که در سال 2020 دارای جمعیت 466،742 نفر بود. لانگ بیچ همچنین هفتمین شهر پرجمعیت کالیفرنیا است.

لانگ بیچ در سال 1897 در جنوب کالیفرنیا و در بخش جنوبی لس‌آنجلس استقرار یافت. لانگ بیچ تقریباً 20 مایلی (32 کیلومتری) جنوب مرکزی لس‌آنجلس واقع شده است و بخشی از Gateway Cities است. بندر لانگ بیچ دومین بندر شلوغ کانتینری در ایالات متحده است و یکی از مهم‌ترین بنادر کشتیرانی جهان به‌حساب می‌آید.

این شهر به‌خاطر جاذبه‌های ساحلی‌اش، از جمله کشتی اقیانوس‌پیمای RMS Queen Mary که دائماً در اسکله قرار دارد، و آکواریوم اقیانوس آرام معروف است. لانگ بیچ همچنین میزبان جایزه بزرگ لانگ بیچ، مسابقه ایندی کار و فستیوال و رژه غرور لانگ بیچ است. دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لانگ بیچ، یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های کالیفرنیا به‌حساب می‌آید.

لانگ بیچ به مرکز لس‌آنجلس بسیار نزدیک است و دسترسی خوبی به بزرگراه‌های اصلی دارد. همچنین به دلیل دارابودن جاذبه‌های توریستی و تفریحی بسیار موردتوجه ساکنان لس‌آنجلس قرار دارد. بسیاری این منطقه را برای تعطیلات آخر هفته و تفریحات خود انتخاب می‌کنند. اگر ساکن این منطقه شوید همیشه می‌توانید از این امکانات استفاده کنید.

خرید، فروش و اجاره‌خانه در لانگ بیچ

سرمایه‌گذاری و خریدوفروش ملک در لانگ بیچ رونق خوبی دارد. به دلیل ساحلی بودن این شهر و مجاورت با اقیانوس جاذبه‌های بسیاری در لانگ بیچ وجود دارد که این شهر را محل مناسبی برای زندگی می‌کند. برای بودجه‌های مختلف در این شهر موارد بسیاری وجود دارد که برای خرید یا اجاره آن‌ها می‌توان اقدام کرد.

روند روبه‌رشد ارزش مسکن در لانگ بیچ نشان از ارزش سرمایه‌گذاری در این منطقه و سود بیشتر در آینده دارد. همچنین گزینه اجاره ملک در لانگ بیچ پیش‌روی شما قرار دارد، و متناسب با بودجه خود می‌توانید نسبت به اجاره هم اقدام کنید.

اهمیت کار با آژانس املاک ایرانی در لانگ بیچ

برای خرید یا فروش ملک در امریکا نیاز به مشاور املاک باتجربه، آگاه و مورداعتماد دارید. در ادامه به چند مزیت کمک‌گرفتن از مشاوران املاک ایرانی اشاره می‌کنیم:

1. تفاهم فرهنگی

مشاورین املاک ایرانی در لانگ بیچ درک عمیق‌تری از هنجارها و ارزش‌های فرهنگی جامعه ایرانی دارند. همچنین با شناخت بیشتر فرهنگ محلی منطقه موردنظر شما در امریکا به یافتن ملکی مناسب و سازگار با ترجیحات فرهنگی و سبک زندگی شما کمک می‌کنند.

2. تسلط به زبان

تسلط بر دو زبان انگلیسی و فارسی از مزیت‌های کار با مشاورین املاک ایرانی است. کار با مشاورین املاک محلی که قرابت‌ فرهنگی و زبانی با شما ندارند، فرایند ارتباط را سخت‌تر می‌کند. همچنین، شناخت اصطلاحات فنی و رایج در حوزه مسکن می‌تواند فرایند مذاکرات را تسهیل و روان کند تا تجربه بهتری از یک معامله ملک داشته باشید.

3. تخصص بازار

تخصص در بازار مسکن و تسلط بر قوانین خرید، فروش و اجاره ملک در لانگ بیچ و اشراف به منطقه توسط مشاورین املاک ایرانی، این امکان را فراهم می‌کند تا با یک بینش عمیق و دسترسی به اطلاعات ارزشمند بازار مسکن در لانگ بیچ، شما بهترین انتخاب را داشته باشید و سرمایه خود را حفظ کنید.

4. شبکه منابع

دسترسی به شبکه منابع از جمله پیمانکاران، سرمایه‌گذاران و سازندگان مسکن، بازرسان و سیستم اداری امریکا، بانک‌ها و مؤسسات ارائه‌دهنده وام و تسهیلات خرید مسکن، نتیجه سال‌ها فعالیت مشاورین املاک ایرانی در لانگ بیچ است که به شما کمک می‌کنند تا معامله دلپذیری را در لانگ بیچ تجربه کنید.

5. خدمات شخصی‌سازی شده

ارائه خدمات حرفه‌ای متناسب با نیازها و اهداف شما توسط یک مشاور املاک حرفه‌ای و با ملیت ایرانی انجام می‌شود که با توجه به دانش و تجربه کافی و دسترسی به شبکه املاک در امریکا به شما کمک می‌کنند تا با کمترین چالش و نگرانی برای سرمایه‌گذاری و معامله اقدام کنید.

مدارک موردنیاز برای خرید خانه در لانگ بیچ

امتیاز اعتباری بالا برای دریافت وام بانکی، میزان پس‌انداز و نقدینگی برای پرداخت مبلغ رهن و اجاره و همچنین هزینه‌های مشاوره، مالیات و عوارض، تأییدیه وام مسکن، و حضور یک مشاور املاک باتجربه برای ارائه مدارک، مواردی هستند که برای خرید، فروش یا اجاره ملک در لانگ بیچ به آن نیاز دارید.

مدارک موردنیاز برای خرید و اجاره به نوع ملک بستگی دارد، اما به طور معمول برای خرید خانه در امریکا به موارد زیر نیاز خواهید داشت:

 • سند فروش
 • سند مادر که نشانه مالکیت ملک است
 • قرارداد خریدوفروش ملک
 • طرح تصویب ساختمان
 • نامه تصرف
 • گواهی تکمیل ساختمان
 • نامه تخصیص برای پیش‌خرید ساختمان

زندگی در شهر لانگ بیچ

زندگی در ایالت کالیفرنیا جاذبه‌های زیادی دارد، و ایرانیان زیادی در این ایالت زندگی می‌کنند. شهر لس‌آنجلس نیز به دلیل تجمع شهروندان ایرانی و اکوسیستم فرهنگی و اقتصادی شکل‌گرفته از حضور ایرانیان، زندگی در این شهر را برای ما در اولویت قرار می‌دهد.

لانگ بیچ آب‌وهوای معتدلی (گرم و مدیترانه‌ای) دارد و ازاین‌رو محل مناسبی برای زندگی است. هزینه‌های زندگی در این شهر بالاست، اما به نسبت سایر شهرها درآمدها نیز در لانگ بیچ بیشتر است. برخلاف شهرهای ساحلی جنوب کالیفرنیا، لانگ بیچ محل زندگی افراد ثروتمند نیست و تنها 3 درصد از جمعیت 250 هزار نفری ساکن در لانگ بیچ درآمد بیشتر از 500 هزار دلار در سال دارند.

نرخ جرم و جنایت در لانگ بیچ بسیار پایین بوده و گستردگی فعالیت‌های تجاری و صنعتی در آن باعث شده جمعیت افراد بیکار و بی‌خانمان در لانگ بیچ در مقایسه با لس‌آنجلس بسیار کمتر باشد.

از جمله مواردی که باعث می‌شوند تا لانگ بیچ را به‌عنوان محل زندگی انتخاب کنید می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • بازار کار خوب و رونق اقتصادی: در سال‌های گذشته حضور صنایع مختلفی از جمله شرکت هواپیماسازی بوئینگ و کمپانی خودروسازی تویوتا سبب شده تا ضریب بیکاری در لانگ بیچ کاهش‌یافته و این شهر جای مناسبی برای زندگی و کار باشد.
 • فرهنگ مهاجر‌پذیر: پیش‌تر گفتیم که لانگ بیچ یک شهر چارتر محسوب می‌شود، و دروازه ایست برای ورود مهاجران به ایالت کالیفرنیا و شهر لس‌آنجلس.
 • هزینه‌های زندگی: با توجه به میزان بالای درآمد در لانگ بیچ نسبت به سایر شهرها، هزینه‌های بالای زندگی در این شهر پوشش داده می‌شود.
 • سطح کیفی زندگی: سطح کیفی زندگی در لانگ بیچ به‌تبع حضور صنایع، شرکت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های مختلفی که در آن می‌شود نسبتاً بالاست. به‌طوری که افراد زیادی حتی در سراسر امریکا برای کار و زندگی به این شهر مهاجرت می‌کنند.

بهترین مناطق برای زندگی در لانگ بیچ

سطح کیفی زندگی در لانگ بیچ نسبتاً خوب است. صنعت گردشگری و توریست‌پذیری لانگ بیچ در مقیاس خوبی قرار دارد و صنایع مختلفی از جمله صنعت هواپیماسازی و خودروسازی در این شهر حضور فعال دارند.

اگر قصد دارید زیر نور خورشید و نزدیک آب‌های آزاد زندگی کنید لانگ بیچ پیشنهاد جذابی است. در ادامه با هفت منطقه در شهر لانگ بیچ آشنا می‌شوید که مزایای متنوعی برای زندگی دارند.

 • سواحل بل مونت (Belmont Shores)

شهر لانگ بیچ که به یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی در کالیفرنیا تبدیل شده است، دارای محله‌ها و مناطق متعددی است که هرکدام مزیت‌های خود را دارند. سواحل بل مونت تجربة ترکیبی از زندگی شهری و حاشیه‌ای به ساکنان می‌دهد. این منطقه دارای فضاهای سبز بسیار، پارک‌ها، رستوران‌ها، بارها، کافی‌شاپ‌ها، بوتیک‌ها و فروشگاه‌های مختلف و مشاغل پررونقی است و زندگی در این منطقه را جذاب می‌کند.

 • ناپل (Naples)

منطقه ناپل که در خلیج آلامیتوس واقع شده است، بر روی سه جزیره بنا شده و توسط مجموعه‌ای از کانال‌ها که به خلیج منتهی می‌شوند از هم جدا شده‌اند. نام خیابان‌های این محله به نام شهر ناپل در ایتالیا و حتی الهام گرفته از کشور ایتالیا است. اگر عاشق زندگی در کنار آب هستید، اینجا محل شماست.

 • واتر فرانت (Waterfront)

همان‌طور که از نام آن پیداست این محله در کنار دریا قرار دارد. این ساحل که بخشی از داون تاون لانگ بیچ محسوب می‌شود، محل قرارگیری اسکله و بسیاری از سواحل بکر است. واتر فرانت که چندین فروشگاه قدیمی و کافه‌های جذاب را در خود جای‌داده است، به‌خاطر اتمسفر خاصی که دارد آن را از سایر محله‌های لانگ بیچ متمایز می‌کند. به واتر فرانت «روح لانگ بیچ» نیز می‌گویند.

 • ناحیه هنری دهکده شرقی (East Village Arts District)

این منطقه مکانی برای همه اتفاقات هنری و فرهنگی است. این محله با جذب هنرمندان و تیپ‌های شخصیتی خلاق، به کانونی الهام‌بخش برای هنردوستان تبدیل شده است. این ناحیه که در جنوب شرقی داون تاون لانگ بیچ قرار گرفته است، به‌خاطر نقاشی‌های دیواری پررنگ و لعاب، گالری‌های هنری، موزه‌ها، و موسیقی زنده‌اش شناخته شده است.

 • بیکسبی نولز (Bixby Knolls)

این محله که یکی از پرطرف‌دارترین مکان‌ها برای زندگی در لانگ بیچ محسوب می‌شود، در قلب شهر قرار گرفته و به مراکز و امکانات رفاهی دسترسی خوبی دارد. تنها با چند دقیقه پیاده‌روی به نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس یا مترو دسترسی دارید. این محله به‌عنوان یکی از امن‌ترین مکان‌های شهر لانگ بیچ نیز شناخته می‌شود که عملاً هیچ جرم و جنایتی در آن دیده نمی‌شود.

 • دهکده لیک وود (Lakewood Village)

دهکده لیک وود در شمال شرقی لانگ بیچ قرار دارد. این منطقه که توسط ساکنان آن نیز «دهکده» نامیده می‌شود، مکانی دنج، امن و آرام برای زندگی است. نزدیکی به فرودگاه لانگ بیچ نیز از مزیت‌های زندگی در این دهکده است. این دهکده یک انتخاب عالی برای هر خریدار خانه است.

 • ارتفاعات آلامیتوس (Alamitos Heights)

منطقه آلامیتوس که در لبه جنوب شرقی شهر لانگ بیچ قرار دارد، هم مرز با ساحل اقیانوس آرام است. این منطقه با امنیت و نظام آموزش عالی خود شناخته می‌شود. آلامیتوس به‌عنوان چهارمین منطقه برتر در لانگ بیچ شناخته می‌شود که انتخاب خانواده‌ها برای زندگی است.

با مشاورین املاک مطمئن رویای خرید خانه در لانگ بیچ را به واقعیت تبدیل کنید!

در این مطلب با یکی از جذاب‌ترین شهرهای ایالت کالیفرنیا یعنی لانگ بیچ آشنا شدید، شهری ساحلی که در مجاورت اقیانوس و با طبیعت بی‌نظیری که دارد، گزینه‌ای عالی برای زندگی محسوب می‌شود. در این پست همچنین به نحوه خرید، فروش و اجاره ملک در لانگ بیچ پرداخته شد، تا برای تصمیم‌گیری جهت سرمایه‌گذاری در امریکا با آگاهی بیشتری اقدام کنید.

اگرچه اطلاعات فراوانی در فضای اینترنت وجود دارد و می‌توانید از مشاوران محلی منطقه هم کمک بگیرید، اما به طور کامل توضیح دادیم که چرا مشاوره‌های مشاورین املاک ایرانی می‌تواند برای شما مفید و مؤثرتر باشد.

بهتر است برای انتخاب مشاور املاک زمان کافی بگذارید و با چندین متخصص مشورت کنید. تجربه، تعداد پروژه‌های موفق و بررسی سوابق حرفه‌ای معیارهایی هستند که کار انتخاب را آسان‌تر می‌کنند. با یک مشاور ایرانی ملک در لانگ بیچ گفت‌وگو کنید و گزینه‌های مناسب با بودجه خود را بررسی کنید. ما به تحقق رؤیاهای شما باور داریم. پس با آگاهی بیشتر و اعتماد به تخصص و تجربه کارشناسان حرفه‌ای اولین قدم را بردارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.