مشاور املاک (جورجیا)

7,371

مشاور املاک جورجیا

مشاور املاک جورجیا - گلوریا همتی

Atlanta | Roswell | Alpharetta | Marietta | Kennesaw | Acworth | Woodstock

ایالات متحده آمریکا متشکل از 50 ایالت است که همه مهاجرپذیر بوده و افراد زیادی را به خود جذب می‌کنند. در این ایالات مردمانی با فرهنگ‌ها و رسومات مختلفی در کنار هم و با صلح زندگی می‌کنند. ایرانیان نیز بخشی از جامعه مهاجرین آمریکایی هستند و در ایالت‌های مختلفی اقامت کرده‌اند. اگر شما نیز قصد مهاجرت به آمریکا را دارید طبیعی است که بخواهید در ایالتی زندگی کنید که ایرانیان بیشتری دارد. ایالت جورجیا یکی از ایالت‌هایی است که جامعه بزرگی از ایرانیان این منطقه را برای زندگی انتخاب کرده‌اند. زندگی در جورجیا و در میان ایرانیان با فرهنگ و رسوم آشنا قطعاً برای شما مناسب‌تر و لذت‌بخش‌تر خواهد بود. در این مطلب بیشتر دربارۀ جورجیا می‌خوانیم و با این ایالت زیبا آشنا خواهیم شد.

اهمیت کار با آژانس و مشاور املاک در جورجیا، آتلانتا …

مشاور املاک جورجیا - شیوا واثقی

 Atlanta | Marietta | Alpharetta |Norcross | Marietta | Duluth | Roswell

اگر قصد خرید خانه در جورجیا را دارید بهتر است حتماً با راهنمایی‌های مشاور املاک این‌کار را انجام دهید. زیرا جورجیا نیز مانند هر ایالت یا کشور دیگری محله‌های خوب و بد دارد. بنابراین لازم است قبل از خرید ملک تمامی محله‌ها و شهرهای آن را بررسی کنید و شرایط زندگی در آنجا را بسنجید. اما از آن‌جایی که بررسی و جستجو در تک تک محله‌های تمامی شهرهای این ایالت عملاً میسر نیست، استفاده از خدمات مشاورین املاک بهترین، امن‌ترین و سریع‌ترین راهکار است.

شما می‌توانید خواسته‌ها و توقعات خود را از ملک و همچنین امکانات و شرایط زندگی به مشاور املاک منتقل کنید. سپس کارشناسان ملک، مناسب‌ترین گزینه‌ها را به شما معرفی خواهند کرد.

همچنین برای خرید خانه باید قبل از هر چیزی تعیین کنید قصد دریافت را دارید یا نه؟ مجوز اقامت دائم دارید یا از ویزای توریستی استفاده می‌کنید؟ همچنین شما به اطلاعاتی مانند شرایط مالیات و بیمه نیز نیاز دارید. از همه مهمتر شرایط مالکیت و حقوقی ملکی که قرار است آن را بخرید باید شفاف باشد. در تمامی این شرایط مشاورین املاک آگاه و مجرب می‌توانند برای داشتن معامله‌ای مطمئن و سودآور شما را راهنمایی کنند.

مشاور املاک ایرانی جورجیا

مشاور املاک جورجیا - یانی مباشریان

Atlanta | Alpharetta | Johns Creek | Roswell | Marietta | Cumming | Woodstock

همانطور که گفتیم راهنمایی گرفتن از کارگزاران ملک و مستغلات برای خرید خانه در خارج از کشور اهمیت زیادی دارد. مشاورین املاک زیادی در جورجیا وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند. اما استفاده از خدمات مشاورین املاک ایرانی در جورجیا مزیت‌های بیشتری دارد. در ادامه دلایلی را برای اثبات این ادعا بیان می‌کنیم.

1. فرهنگ مشابه

مشاوراملاک جورجیا - نانسی همتی

مشاورین املاک ایرانی به‌واسطۀ آشنایی و تسلط بر فرهنگ ایرانیان، بهتر خواسته‌های شما را درک می‌کنند. شما می‌توانید بدون دغدغه از ارزش‌ها و خواسته‌هایتان با مشاور املاک ایرانی صحبت کنید و مطمئن باشید مناسب‌ترین گزینه‌ها را باتوجه به نیاز شما روی میز می‌گذارد.

2. دو زبانه بودن

مشاوراملاک جورجیا - فرنوش تهرانی

Marietta | Roswell | Sandy Springs | Alpharetta | Johns creek | Cumming | Downtown

تسلط مشاورین املاک ایرانی به هر دو زبان انگلیسی و فارسی چیزی نیست که بتوان به‌راحتی آن را نادیده گرفت. شما می‌توانید خیلی راحت با زبان مادری با آژانس‌ املاک مشورت کرده و اطلاعاتی که نیاز دارید را به‌دست بیاورید.

3. آشنایی کامل منطقه

مشاورین املاک ایرانی به‌طور کامل املاک و مستغلات ایالت جورجیا را می‌شناسند و از شرایط بازار، امکانات رفاهی، قوانین منطقه و شرایط زندگی در آن‌جا اطلاعات کاملی دارند.

4. تبحر در مذاکره

کارگزاران املاک ایرانی افراد باتجربه‌ای هستند که راه مذاکره با خریدار و فروشنده را خوب بلدند. شما می‌توانید از این توانایی آن‌ها برای انجام معامله‌های خرید و فروش سودآورتان استفاده کنید.

5. ارتباطات گسترده

شما برای انجام معاملات نیاز به ارتباطاتی دارید که بتوانید روند خرید و فروش را تسهیل و تسریع کنید. مشاورین املاک ایرانی ارتباطات گسترده‌ای با متخصصان املاک، دلالان، وام‌دهندگان، مالکین و سایر افراد مرتبط دارند. بدیهی است که بهره‌مندی از این ویژگی‌ به شما کمک شایانی در پیش‌برد معامله خواهد کرد.

6. منابع اطلاعاتی

داشتن منابع اطلاعاتی کامل و دقیق از نکات مهم انجام معامله و خرید و فروش خانه است. مشاورین املاک ایرانی در جورجیا با دسترسی به منابع غنی دربارۀ منطقه و املاک آن، اطلاعات ضروری را به‌راحتی در اختیار شما قرار می‌دهند.

راه‌های پیدا کردن مشاور املاک ایرانی در جورجیا

برای پیدا کردن مشاور املاک ایرانی می‌توانید علاوه بر بررسی و تحقیق در میان دوستان و آشنایان از بستر اینترنت نیز کمک بگیرید. در ادامه مراحل یافتن و ایجاد ارتباط با مشاور املاک ایرانی در جورجیا را ذکر می‌کنیم.

جستجو و توصیه‌ها

اولین مرحله برای پیدا کردن مشاور املاک ایرانی جستجو در جمع دوستان و آشنایان است. همچنین تحقیق و بررسی در بین جامعه ایرانیان خارج از کشور نیز راهکاری طلایی است. استفاده از تجربیات مهاجرین و توجه به توصیه‌ آن‌ها می‌تواند برای یافتن مشاور املاک ایرانی موفق بسیار راه‌گشا باشد.

جستجوی آنلاین در بستر نت

استفاده از موتورهای جستجو در هر زمینه‌ای در دسترس‌ترین گزینه است. شما می‌توانید مشاورین املاک ایرانی در جورجیا را سرچ کنید و به لیستی از آژانس‌های املاک ایرانی دست بیابید.

بررسی وب‌سایت‌ها املاک ایرانیان

شما می‌‌توانید از وب‌سایت‌های فعال در زمینه ملک و مستغلات بازدید کنید و با وب‌سایت‌ یا آدرس‌های مشاورین املاک ایرانی در جورجیا آشنا شوید. در اغلب مواقع مشاورین املاک ایرانی وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی دارند که با رصد صفحات آن‌ها و کامنت‌های دریافتی و همچنین اطلاعاتی که خود درج کرده‌اند، می‌توان پی به نحوه فعالیت آن‌ها برد.

اعتبارسنجی

معتبر بودن آژانس املاک مهم‌ترین و اصلی‌ترین شرط برای انتخاب مشاور املاک است. مطمئن شوید که مشاور املاک ایرانی مجوزهای لازم و همچنین اعتبار و شهرت در جورجیا را دارد. همچنین اعتبار آن‌ها را با کمیسیون املاک و مستغلات جورجیا بررسی کنید.

مشاوره و مذاکره

برای نتیجۀ بهتر با هر کدام از مشاورین املاک قرار ملاقاتی را تنظیم کنید و در یک زمان‌بندی، حضوری با آن‌ها صحبت کنید. در ملاقات حضوری ممکن است نکاتی را متوجه شوید که در مذاکرات تلفنی و غیرحضوری ناگفته می‌ماند. سپس با بررسی دقیق بهترین مشاور املاک ایرانی در جورجیا را انتخاب کنید.

آشنایی با ایالت جورجیا

دربارۀ جورجیا نکات مثبت فراوانی وجود دارد که مهاجرین زیادی را به این منطقه جذب کرده است. این ایالت بزرگترین ایالت در جنوب‌شرقی آمریکا است و پایتخت آن شهر آتلانتا است. با وجود اینکه آتلانتا مرکز ایالت و شهری بزرگ بوده و همچنین امکانات زیادی دارد، اما هزینه زندگی در آن مناسب است و جز شهرهای گران محسوب نمی‌شود.

جورجیا یکی از ایالت‌هایی است که از نظر تولید ناخالص داخلی وضعیت بسیار مطلوبی دارد و این موضوع تأثیر بسیار مثبتی بر اقتصاد این ایالت گذاشته است. به‌نحوی که می‌توان گفت جورجیا اگر کشوری مستقل بود به‌عنوان یازدهمین کشور ثروتمند دنیا شناخته می‌شد. در این ایالت کمپانی‌های زیادی وجود دارد که باعث به‌وجود آمدن فرصت‌های شغلی مختلفی در منطقه شده است. همچنین محصولات کشاورزی سهم بزرگی از تولیدات جورجیا را به خود اختصاص داده‌اند.

از لحاظ آب‌وهوایی ایالت جورجیا زمستان‌های معتدل و کوتاهی دارد و از سرمای شدید و طولانی خبری نیست. از طرفی تغییرات فصلی نیز در این ایالت به خوبی مشهود است. جورجیا همچنین از مناظر طبیعی زیبایی بهره‌مند است و کوه‌های با شکوه، سواحل زیبا و فضاهای سبز از جمله این طبیعت زیبا هستند.

حمل‌ونقل هوایی در جورجیا  حسابی پررونق است و می‌توان به‌راحتی با سایر شهرها و ایالت‌ها و حتی کشورهای دیگر در ارتباط بود. بدیهی است که تمامی شهرها و محلات جورجیا از کیفیت زندگی یکسانی برخوردار نیست و تفاوت‌هایی وجود دارد؛ اما از آنجایی که این ایالت اقتصادی قوی و رو به رشد دارد، اغلب شهرهای آن از امکانات رفاهی خوبی برخوردار هستند.

مدارس فوق‌العاده و کالج و دانشگاه‌های معتبر و باکیفیت این ایالت خیال شما را از بابت آموزش نیز راحت کرده و شما در هر رشته‌ای که بخواهید می‌توانید تحصیل کرده و به مدارج بالایی برسید. لازم به ذکر است که دانشگاه‌های این ایالت در سراسر آمریکا مشهور هستند و دانشجویان زیادی جذب این مراکز علمی می‌شوند.

خرید، فروش و اجاره خانه در جورجیا

در شهرهای جورجیا مانند هر شهر دیگری خانه‌های ویلایی قیمت بیشتری در مقایسه با آپارتمان دارند. در حالت کلی قیمت ملک در شهرهای جورجیا بستگی به امکانات رفاهی و شرایط زندگی در آنجا دارد. برای اینکه بتوانید مناسب‌ترین خانه را بیابید بهتر است با مشاورین املاک ایرانی در جورجیا مشورت کنید و علاوه بر بیان خواسته‌ها و انتظارات‌تان، میزان بودجه‌ای که دارید را نیز تعیین کنید. مشاورین املاک باتوجه به اطلاعاتی که دارند مناسب‌ترین ملک‌ها را به شما معرفی خواهند کرد.

قیمت‌ها ثابت نیستند و نمی‌توان مبلغ دقیقی را اعلام کرد. برای اطلاع دقیق قیمت‌ها بهتر است زمانی که تصمیم به خرید گرفتید از مشاورین املاک ایرانی استعلام بگیرید.

علی‌ای‌حال می‌توان در حال حاضر قیمت اجاره یک واحد آپارتمان یک‌خوابه در مرکز شهر از 1200 شروع شده و تا 1900 ادامه دارد. همچنین اگر به دنبال اجاره خانه‌هایی با اتاق‌خواب‌های بیشتر باشید، باید چیزی بین 2000 تا 3500 دلار هزینه کنید.

برای خرید خانه نیز با قیمت هر متر مربع 1800 تا 4500 دلار مواجه خواهید شد. بدیهی است که این قیمت‌ها در حومه شهر کمتر بوده و با مبلغی کمتر نیز می‌توانید صاحب‌خانه شوید.

مدارک مورد نیاز برای خرید خانه در جورجیا

برای خرید خانه در ایالت جورجیا لازم است از صاحب ملک اسناد مهمی را درخواست کنید. این مدارک شامل گزینه‌های زیر است:

 1. سند فروش
 2. سند مالکیت
 3. قرارداد خرید و فروش
 4. طرح تصویت ساختمان
 5. گواهی تکمیل
 6. نامه تصرف
 7. نامه خاتا
 8. نامه تخصیص

زندگی در ایالت جورجیا

اگر قصد مهاجرت به آمریکا را دارید و در حال تحقیق و بررسی دربارۀ ایالت‌های آن هستید باید بگوییم که ایالت جورجیا یکی از ایالت‌های عالی برای زندگی است. مناظر طبیعی زیبا و اقتصاد قوی از جمله دلایل مهم برای زندگی در این ایالت هستند. در ادامه برتری‌های جورجیا را بررسی می‌کنیم:

1. اقتصاد رو به رشد

کمپانی‌های مشهور و زیادی در این ایالت وجود دارند که باعث به‌وجود آوردن شغل‌های متنوعی شده است. شما چه به دنبال یافتن شغل باشید و چه قصد راه‌اندازی کسب‌وکار جدیدی داشته باشید، در این ایالت به خواستۀ خود خواهید رسید.

2. مناظر طبیعی و زیبا

در جورجیا مناظر طبیعی و بکری هستند که برای سرگرمی و تفریحات خانوادگی عالی هستند. کوه‌های زیبا، سواحل خارق‌العاده و فضای سرسبز و باز از مکان‌هایی است که برای گردشگری و استراحت عالی هستند.

3. فرهنگ غنی

جورجیا فرهنگی غنی دارد و همیشه رویداد و جشنواره‌ای هنری و پرجنب‌وجوش در آن اجرا می‌شود. بازدید از موزه‌ها، شرکت در کنسرت و فستیوال‌های محلی از جمله سرگرمی‌های فرهنگی هنری در این منطقه است.

4. زندگی اقتصادی

جورجیا در مقایسه با اغلب ایالت‌ها هزینۀ بسیار کم‌تری را برای گذران زندگی ارائه می‌دهد. در واقع جورجیا برای کسانی مناسب است که قصد اقامت در شهرهایی بزرگ با امکاناتی عالی و هزینه‌هایی مقرون‌به‌صرفه دارند.

5. جامعه‌ای دوستانه

یکی از ویژگی‌های بارز جورجیا خصلت صمیمیت و مهمان‌نوازی ساکنین آن است. پس اگر به دنبال مهاجرت به شهری هستید که روابط و دوستانی جدیدی داشته باشید،‌ شهرهای جورجیا برای شما عالی است.

6. سیستم آموزشی عالی

سیستم آموزشی در ایالت جورجیا در وضعیت مطلوبی است. پس اگر نگران تحصیلات فرزندان خود هستید یا اگر خودتان قصد ادامه تحصیل دارید ، خیال‌تان بابت وجود مدارس دولتی قوی و کالج‌هایی با رتبه‌های برتر در این ایالت راحت باشد.

7. دسترسی به شهرهای بزرگ

در ایالت جورجیا به‌ شهرهای بزرگی مانند آتلانتا،‌ ساوانا و چارلستون به‌راحتی دسترسی دارید و با کمی رانندگی می‌توانید از امکانات آن‌ها نیز استفاده کنید. همچنین سیستم حمل هوایی جورجیا نیز پررونق و فعال است و امکان جابه‌جایی مسافر به مقاصد مختلف هماره وجود دارد.

بهترین شهرها برای زندگی در جورجیا

فرقی نمی‌کند شهرهای کوچک و آرام را می‌پسندید یا شهرهای شلوغ و پرجنب‌وجوش را. به‌هرحال در جورجیا شهر مدنظرتان را خواهید یافت. در ادامه 10 شهر محبوب جورجیا را معرفی می‌کنیم.

 • Atlanta: آتلانتا پایتخت جورجیا بوده و از بزرگترین شهرهای جنوب‌شرقی محسوب می‌شود. تاریخ غنی و رویدادهای هنری پربار و همچنین اقتصاد فعالی که دارد این شهر را به مکانی عالی برای زندگی و کار تبدیل می‌کند.
 • Savannah: ساوانا شهری ساحلی است که سرشار از معماری تاریخی است. همچنین ساحل بکر،‌ پارک‌های زیبا و محیط آرام از مشخصه‌های اصلی این شهر به‌شمار می‌روند.
 • Marietta: ماریتا شهری در حومۀ آتلانتا بوده و وجود مدارس عالی، پارک‌های زیبا و فضای خانوادگی دوستانه از ویژگی‌های اصلی آن است.
 • Alpharetta: آلفارتا در شمال آتلانتا واقع شده و به‌دلیل اقتصاد پر رونق، مدارس عالی و کیفیت زندگی بالا مشهور است.
 • Roswell: رازول در حومۀ آتلانتا قرار دارد و به داشتن پارک‌های زیبا، مدارس عالی و جامعه‌ای دوستانه‌ شهرت دارد.
 • Duluth: دولوث در بخش شمالی جورجیا واقع شده و دارای مدارس عالی، صحنه‌های هنری پر جنب‌وجوش و همچنین مکان‌های در فضای باز است.
 • Macon:‌ ماکون شهری در مرکز جورجیا بوده و شهرت این شهر به‌دلیل تاریخ غنی، رویدادهای هنری فعال و اقتصاد پررونق است.
 • Lawrenceville: لارنس ویل در حومۀ شمالی جورجیا قرار دارد و به داشتن مدارس عالی، پارک‌های زیبا و فضای خانوادگی دوست داشتنی شهرت دارد.
 • Valdosta: والدوستا شهری واقع در جنوب جورجیا است که به دلیل آب‌و‌هوای گرم، پارک‌های زیبا و اقتصاد پرجنب‌وجوشی که دارد مشهور است.
 • Athens: آتن در شرق جورجیا واقع شده و  به داشتن صحنه‌های هنری پر جنب‌وجوش، مدارس عالی و اقتصاد فعال معروف است.

خرید ملک و سرمایه‌گذاری سودآور با راهنمایی مشاور املاک ایرانی معتبر

همانطور که گفتیم ایالت جورجیا برای زندگی مقرون‌به‌صرفه و پیشرفت عالی است. حتی کسانی که بودجۀ خیلی زیادی ندارند نیز می‌توانند در این خانه صاحب ملک شده،‌ کسب‌وکاری شروع کنند و خیلی زود پیشرفت کنند. برای اطلاع از شرایط حقوقی و امکانات شهرها و محله‌های مختلف آن لازم است با مشاورین املاک ایرانی در جورجیا مشورت کنید و توصیه‌های آن‌ها را برای خرید املاک سودآور جدی بگیرید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.