مشاور املاک (بورلی هیلز)

13,160

مشاور املاک بورلی هیلز - رویا راچل

| California | Beverly Hills | Brentwood | Culver City | Santa Monica | West Los Angeles |

شهر بورلی هیلز شهری در نیمه جنوبی ایالت کالیفرنیاست. شهری با جذابیت‌های متنوع که در نزدیکی کلانشهر لس آنجلس واقع شده است و به یکی از ثروتمندترین و منحصربه‌فردترین شهرهای جهان شهرت دارد. اگر شما هم دوست دارید به این شهر مهاجرت کنید، توصیه می‌کنیم از خدمات مشاورین ایرانی املاک در شهر بورلی هیلزبهره‌مند شوید. همکاری با مشاور املاک ایرانی مزایایی دارد که بد نیست بیشتر درباره‌اش بدانید.

مزایای همکاری با مشاوران املاک ایرانی

مشاور املاک بورلی هیلز - نسرین قادسی

 West Los Angeles | Westwood | Brentwood | Beverly wood | Santa Monica | Pacific Palisades | Rancho Palos Verdes

مشاوران املاک ایرانی مجموعه‌ای از مهارت‌های لازم برای معامله مسکن را دارند و همچنین به‌خاطر داشتن زمینه فرهنگی مشترک، درک خوبی از دغدغه‌های شما دارند. بنابراین آن‌ها می‌توانند بهترین انتخاب برای معامله ملک و خانه یا سرمایه‌گذاری در بازار ملک بورلی هیلز باشند. شهری که به واسطه املاک مجلل، فروشگاه‌های لوکس و رستوران‌های جذابش مشهور است. زرق‌وبرق و کالاهای لاکچری در کنار کیفیت زندگی بالا در شهر بورلی هیلزباعث می‌شود تا همه بخواهند خانه‌ای در این شهر داشته باشند. حالا برای خریدوفروش ملک، بهترین راهکار شما مراجعه به آژانس‌های املاک ایرانی است.

درک نیازها و پاسخگویی مناسب

مشاوراملاک نوادا - بیژن مصباح

یکی از دلایلی که مشاورین املاک ایرانی را در شهر بورلی هیلزمنحصربه‌فرد کرده است، درک عمیق آن‌ها از نیازهای شماست. در چنین شهری که تمامی ثروتمندان دنیا را به خود جذب می‌کند، توانایی مکالمه به چند زبان و درک فرهنگ‌های مختلف، مهارت بسیار مهمی است که مشاوران ایرانی املاک از آن برخوردارند. مشاوران ایرانی به زبان‌های فارسی و انگلیسی تسلط کامل دارند و می‌توانند با همه‌نوع مشتری تعامل کنند.

مهارت عالی در مذاکره

قدرت مذاکره است که درنهایت حافظ منافع شماست. بنابراین اگر به دنبال یک مشاور املاک مطمئن هستید که بتواند منافع شما را در یک معامله ملک تأمین کند، مشاورهای ایرانی املاک در مذاکره مهارت بالایی دارند و می‌توانند از پس پیچیدگی‌های خریدوفروش ملک در بورلی هیلز بربیایند. آن‌ها ارتباطات متنوعی دارند که می‌توانند برای گرفتن بهترین نتیجه، از آن‌ها استفاده کرده و بیشترین سود را به مشتریان خود برسانند.

اطلاع دقیق از وضعیت ملک در بورلی هیلز

اگر شهر بورلی هیلز را به‌دقت نمی‌شناسید و نمی‌دانید کدام محله می‌تواند برای شما مناسب باشد، مشورت با مشاور ایرانی املاک می‌تواند نگرانی‌های شما را به کلی برطرف سازد. آن‌ها با سال‌ها فعالیت در شهر بورلی هیلزتمامی محله‌هایش را می‌شناسند و می‌توانند شما را به بهترین ملک راهنمایی کنند.

همچنین شناخت مشاور ایرانی املاک از بازار ملک بورلی هیلز به گونه‌ای است که می‌تواند به شما درباره روند آتی قیمت و بهترین زمان خرید مشورت بدهد. اینطوری شما فرصت‌هایی را شناسایی می‌کنید که دیگران از دست می‌دهند!

زمینه فرهنگی مشترک

ایرانیان بسیاری مایل هستند تا در شهر بورلی هیلزسرمایه‌گذاری کنند و ملک بخرند. تعامل با مشاور املاک ایرانی برای این افراد بسیار ساده‌تر است. چراکه زمینه فرهنگی مشترک دارند و می‌توانند دغدغه‌های فرهنگی شما را درک کنند. همچنین هم‌زبانی با شما باعث می‌شود تا بتوانید راحت‌ترین نیازها و دغدغه‌هایتان را به آن‌ها منتقل و بهترین راهنمایی را دریافت کنید.

آشنایی با قوانین حقوقی تجارت

اگر می‌خواهید در بورلی هیلز ملک بخرید اما از پیچیدگی‌های حقوقی آن مانند مالیات و ویزا اطلاعی ندارید، مشاوران املاک ایرانی به واسطه تجربه و دانشی که در طی سال‌ها کسب کرده‌اند، می‌توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند. همچنین آن‌ها از قوانین دریافت شهروندی آگاهی دارند و شما می‌توانید تمامی سوال‌هایتان را در زمینه خریدوفروش ملک یا اقامت در شهر بورلی هیلزبا آن‌ها درمیان بگذارید.

به‌طور کلی آژانس‌های املاک ایرانی در بورلی هیلز ترکیبی عالی از مهارت‌های مذاکره و معامله به همراه دانش حقوقی بالا هستند که می‌توانند شما را در این بازار به ملک موردنظرتان برسانند. تسلط آن‌ها به دو زبان فارسی و انگلیسی و توانایی قانع کردن طرفین معامله باعث می‌شود تا منافع شما حفظ شده و بتوانید بیشترین منفعت را از خریدوفروش ملک در بورلی هیلز ببرید. فرقی نمی‌کند که هدف شما سرمایه‌گذاری در املاک بورلی هیلز باشد یا اینکه به دنبال خرید خانه مناسب باشید، همکاری با مشاوران ایرانی املاک به نفع شماست.

شهر بورلی هیلزرا بیشتر بشناسید

در ایالت کالیفرنیا شهرهای مشهور زیادی را پیدا می‌کنید. بورلی هیلز یکی از لاکچری‌ترین شهرهای این ایالت است که از شهرهای حاشیه Los Angeles به شمار می‌آید. همچنین این شهر حدود ۳۲ هزار نفر جمعیت دارد و یکی از دلخواه‌ترین شهرها برای تجربه زندگی باکیفیت است.

شهر بورلی هیلز گزینه مناسبی برای رشد کودکان است. برخورداری از مدارس عالی در کنار امکانات تفریحی بسیار، از بورلی هیلز شهری مناسب سکونت خانواده‌ها ساخته است. پس اگر به دنبال مهاجرت خانوادگی به بورلی هیلز هستید، دیگری نیازی نیست که نگران آینده فرزندان‌تان باشید. از طرف دیگر امنیت شهر بورلی هیلززبانزد خاص‌وعام است. شما می‌توانید با خیال راحت از رشد و تجربه‌های جدید کودک‌تان در این شهر لذت ببرید.

اگر به آب‌وهوای آفتابی علاقه‌مند هستید، ایالت کالیفرنیا و شهر بورلی هیلز یکی از بهترین انتخاب‌های شماست. شما می‌توانید در تمام طول سال آب‌وهوای گرم و معتدل بورلی هیلز را شاهد باشید و از فعالیت‌های بیرون خانه خود لذت ببرید. همچنین نزدیکی بورلی هیلز به ساحل مزیت دیگری است که باید درنظر داشته باشید: کافی است اراده کنید تا بتوانید برای تفریح و دور هم بودن خانوادگی به ساحل بروید.

بازار مسکن در بورلی هیلز چطور است؟

اگر بخواهید در بازار ملک بورلی هیلز سراغ خانه بگردید، حتماً باید از پیش درباره متوسط قیمت خانه در این شهر جذاب تحقیق کنید. قیمت خانه در بورلی هیلز افزایشی است. در تمام ۲۰ سال اخیر قیمت متوسط خانه در ایالت کالیفرنیا رشد کرده است – به استثنای بحران مالی ۲۰۰۹ – و سال‌های اخیر بر شتاب رشد قیمت به واسطه رشد نرخ بهره و تورم، افزوده شده. پس اگر قصد خریداری ملک در بورلی هیلز را دارید و همچنین انتظار ندارید به این زودی‌ها یک بحران مالی گریبان ایالت کالیفرنیا و شهر بورلی هیلزرا بگیرد، باید بدانید که خیلی بعید است سطح قیمت‌ها ریزش خاصی داشته باشد. نتیجه اینکه، دست بجنبانید تا بعدها پشیمان نشوید.

چرا بورلی هیلز؟ ۶ دلیل برای انتخاب بورلی هیلز

بورلی هیلز یک شهر افسانه‌ای در همسایگی Los Angeles است. شهری که سال‌هاست به عنوان یکی از خاص‌ترین و لوکس‌ترین شهرهای دنیا به شمار می‌رود. البته که بورلی هیلز شایسته این عنوان‌هاست: از خانه‌های خیره‌کننده و بزرگ تا چمن‌های آراسته و فروشگاه‌های لوکس، همگی نشان از شهری جذاب و خیره‌کننده دارند.

اگر هنوز برای انتخاب شهر بورلی هیلزبرای زندگی مردد هستید، در ادامه ۶ دلیل را می‌یابید که زندگی در بورلی هیلز را جذاب‌تر از همیشه می‌کند.

زندگی لاکچری در بورلی هیلز

یکی از ویژگی‌های بارز این شهر، سبک زندگی مجلل ساکنین آن است. خانه‌های بورلی هیلز از زیباترین و لاکچری‌ترین خانه‌های دنیا به شمار می‌آیند: از استخرهای بی‌شمار تا سینماهای خانگی، از انبارهای شراب تا گاراژهای خصوصی برای چندین ماشین لوکس. خانه‌های بورلی هیلز نمای خیره‌کننده‌ای روبه‌طبیعت دارند و درنتیجه زندگی در این شهر از همه‌نظر جذاب است.

اگر شما هم به سبک زندگی لوکس دلبسته هستید، این شهر می‌تواند همانی باشد که مدت‌ها به دنبالش بودید. ترکیبی از زندگی مدرن جذاب و بهره‌مندی از امکانات طبیعی زیبا از تپه‌ها و جنگل تا ساحل و دریا.

محله اختصاصی

شهر بورلی هیلزمحل سکونت برخی از مؤثرترین و مرفه‌ترین افراد جهان است. بنابراین محله بورلی هیلز به نوعی اختصاصی است و شما می‌توانید با زندگی در این شهر، احساس تعلق به یک جامعه منحصربه‌فرد را دریافت کنید. همچنین فرصت‌های بی‌نظیری برای ارتباط با افراد موفق به دست خواهید آورد.

مدارس عالی و باکیفیت

اگر به دنبال شهری هستید که مدارسی عالی داشته باشد، تمام بورلی هیلز پوشیده از مدارس خصوصی و دولتی فوق‌العاده است. میانگین نمرات در این شهر بسیار بالاست و نرخ فارغ‌التحصیلی عالی شهر، نشان‌دهنده کیفیت تدریس بالا و علاقه‌مندی کودکان و جوانان به تحصیل در این شهر است. شما می‌توانید در این شهر فرصت‌های آموزشی خاص را در اختیار فرزندان خود بگذارید و از آینده آن‌ها مطمئن شوید.

فروشگاه‌ها و رستوران‌های باکلاس

برخورداری از فروشگاه‌های لاکچری و رستوران‌های ویژه از شهر بورلی هیلز محله‌ای خاص ساخته است که شما می‌توانید ساعت‌ها در آن مشغول خرید و لذت بردن باشید. برای مثال، Rodeo Drive یکی از معروف‌ترین مقصدها برای خرید و تفریح در دنیاست. بوتیک‌های طراحان مشهور و فروشنده‌های لوکس در کنار هم در این مرکز قرار گرفته‌اند. در کنار مراکز خرید فوق‌العاده، رستوران‌های خاص شهر منتظر شما هستند؛ با غذاهایی از سراسر جهان که برای تست هر کدام می‌توانید روزها مشغول لذت بردن باشید.

پارک‌ها و مکان‌های تفریحی زیبا

یکی دیگر از مهم‌ترین امکانات شهری که می‌تواند به ارتقای کیفیت زندگی کمک کند، مکان‌های تفریحی و پارک‌های طبیعی است. موقعیت شهری بورلی هیلز به خودی خود در مکانی پر از فضای سبز واقع شده است و پر است از فرصت‌های تفریحی در فضای باز. این شهر بیش از ۲۸۰ هکتار پارک و فضای باز سرسبز دارد تا شما بتوانید با آرامش آخر هفته خودتان را سپری کنید. برای مثال، دو پارک Beverly Gardens Park و Franklin Canyon Park از شهره‌ترین پارک‌های شهر هستند. در کنار فضاهای سبز، کوه‌های سانتا مونیکا در مجاورت بورلی هیلز فرصت‌های بسیاری برای پیاده‌روی، دوچرخه سواری و دیگر فعالیت‌های گروهی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

موقعیت مکانی عالی

اگر دوست دارید در شهری ساکن باشید که دسترسی خوبی به شهرهای دیگر داشته باشد، بورلی هیلز انتخابی عالی است. این شهر در کنار Los Angeles واقع شده است و مکانی ایدئال برای افرادی است که دوست دارند در کنار یک زندگی آرامش‌بخش، دسترسی خوبی به شهرهای بزرگ داشته باشند. از طرف دیگر موقعیت مکانی بورلی هیلز به گونه‌ای است که به سواحل سانتا مونیکا بسیار نزدیک است و همچنین فاصله‌اش با هالیوود به قدر یک رانندگی کوتاه است. همه‌چیز در بورلی هیلزبرای آرامش و بهره‌مندی شما فراهم است.

به عنوان نتیجه‌گیری، اگر به سبک زندگی لوکس علاقه‌مندید و از وسایل مجلل لذت می‌برید، همچنین اگر به خرید کردن و رستوران رفتن اهمیت می‌دهید و دوست دارید در یک شهر خاص با ساکنان ویژه زندگی کنید، بورلی هیلز گزینه مناسبی برای شماست.

محله‌های محبوب در شهر بورلی هیلز

در سراسر شهر بورلی هیلزخانه‌های زیبا و مجلل را مشاهده می‌کنید. بنابراین شاید فکر کنید چندان تفاوتی نمی‌کند که در کدام ناحیه از شهر ساکن باشید. بااین‌حال، محله‌های بورلی هیلز خودش یک داستان دیگر است. با اینکه این شهر در جهان تک است، اما محله‌های تک و جذاب بسیاری را در خودش جای داده که با خرید ملک در آن محله‌ها، برنده شمایید. در ادامه ۱۰ مورد از محبوب‌ترین مناطق و محله‌های شهر بورلی هیلز را بررسی کرده‌ایم.

Rodeo Drive

یکی از معروف‌ترین خیابان‌ها برای خرید و گشت‌وگذار در دنیا، خیابان Rodeo Drive است. خیابانی که بوتیک بسیاری از طراحان مشهور را در خود جای داده است و مغازه‌های بسیاری در آنجا کالاهای لوکس و جذاب عرضه می‌کنند. بنابراین اگر به مد و محصولات خاص علاقه دارید، خیابان Rodeo Drive در بورلی هیلز را از دست ندهید.

بورلی هیلزFlats

محله دیگری که در شهر بورلی هیلز باید بشناسید، محله بورلی هیلزFlats است. این منطقه به زیبایی بصری خودش شهرت دارد: پر است از خیابان‌های پهن و پر درخت و خانه‌های مجلل. بسیاری از خانه‌ها در این محله از چمن‌زارهای بزرگ و آراسته برخوردارند و همچنین معماری خانه‌ها ویژه و خاص است. اگر می‌خواهید بهترین خانه را داشته باشید، به این محله سر بزنید.

Beverly Park

محله Beverly Park از دیگر محله‌هایی است که در شهر بورلی هیلز به زیبایی خود شهرت دارد. برخی از منحصربه‌فردترین خانه‌های جهان در این محله واقع شده است و همچنین جامعه آن محدود به ساکنین می‌شود. منطقه Beverly Park در تپه‌های بالای بورلی هیلز واقع شده است و خانه‌هایش رو به مناظر خیره‌کننده شهر و تپه‌های سرسبز اطراف است.

Trousdale Estates

اگر به دنبال منطقه‌ای می‌گردید که پر باشد از خانه‌های مدرن، باید به سراغ منطقه Trousdale Estates بروید. خانه‌های این منطقه توسط برخی از مشهورترین معماران قرن بیستم طراحی شده است. این محله به واسطه حریم خصوصی و انحصار خود شهرت یافته و می‌تواند مکانی برای یک زندگی بی‌دغدغه و آرام باشد.

Mulholland Estates

منطقه Mulholland Estates هم یک منطقه بسته و اختصاصی است که در تپه‌های بالای بورلی هیلز واقع شده است. در این منطقه می‌توانید خانه موفق‌ترین و مشهورترین افراد جهان را بیابید. مناظر این منطقه فوق‌العاده است و شما با خرید خانه در محله Mulholland Estates از بورلی هیلز می‌توانید صاحب یکی از منحصربه‌فردترین خانه‌های دنیا شوید.

بورلی هیلزPost Office

منطقه بورلی هیلزPost Office شامل بخش‌هایی از بورلی هیلز، لس آنجلس و هالیوود غربی می‌شود و مقصدی محبوب برای افرادی است که خانه‌ای با چشم‌انداز شهر و اقیانوس می‌خواهند.

بورلی هیلزNorth

بورلی هیلز شمالی یا بورلی هیلزNorth منطقه‌ای است که خانه‌های بزرگ و مجلل با چشم‌اندازهای خیره‌کننده دارد. همچنین بسیاری از خانه‌ها حیاط خلوت و بزرگ دارند و شما می‌توانید روی فضای سبز خانه خودتان حساب باز کنید. اگر به زندگی آرامش‌بخش در محاصره طبیعت و جامعه علاقه‌مند هستید، منطقه بورلی هیلز شمالی برای شماست.

بورلی هیلزSouth

بورلی هیلز جنوبی یا بورلی هیلزSouth هم منطقه‌ای است که به واسطه مراکز خرید و رستوران‌های گران‌قیمت خود مشهور است. این منطقه یکی از مقصدهای محبوب برای افرادی است که به دنبال فضایی پرجنب‌وجوش و با روح شهری می‌گردند.

The Golden Triangle

به سه خیابان Rodeo Drive، Beverly Drive و Canon Drive که محل تجمع مراکز خرید و رستوران‌ها هستند، محله مثلث طلایی می‌گویند. محله‌ای که بهترین مقصد برای علاقه‌مندان به خرید است و شما می‌توانید روزها و روزها از این سه خیابان لذت ببرید.

Benedict Canyon

آخرین محله‌ای که حتماً باید در شهر بورلی هیلزبشناسید، محله Benedict Canyon است. محله‌ای که هم خانه‌های بزرگ و مجلل را شامل می‌شود و هم محل بسیاری از خانه‌های کوچک‌تر است. اگر به دنبال محله‌ای می‌گردید که حریم خصوصی شما حفظ شود و همچنین بتوانید با آرامش در کنار خانواده خود زندگی کنید، محله Benedict Canyon گزینه مناسبی برای شماست. همچنین این محله دسترسی آسانی به شهر و خیابان‌های دیگر و همچنین شهرهای اطراف دارد.

به عنوان نتیجه‌گیری باید بدانید که محله‌های بورلی هیلز شباهت‌های زیادی به همدیگر دارند اما باید تفاوت‌هایشان را هم درنظر بگیرید. این شهر دارای بسیاری از محله‌ها و مقصدهای جذاب است که می‌تواند بسته به علایق شما، از خرید و رستوران تا مناظر طبیعی خیره‌کننده، برایتان جذاب باشد. مهم این است که در شهر بورلی هیلز برای همه‌ی سلیقه‌ها چیزی برای ارائه وجود دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.